Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Napokban vettem be rigesoft...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napokban vettem be rigesoft 72órás tabit (másnap meg kellet volna jönnie alapból). De 5napja késik. Terhes vagyok? Nem hatott a gyógyszer?

Figyelt kérdés
De azóta alhasi fájdalmaim vannak.mint amielőtt meg szokott jönni. azelőtt 1-2 nappal. de most 5napja fáj és nem akar megjönni? vagy csak késik és megfog jönni?
2010. aug. 29. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne aggódj,meg fog jönni!Nem feltétlenül kell másnap megjönnie, barátnőmnek 2 hétre rá jött meg és nem lett terhes. Viszont hallottam már olyat is, aki a 72órás ellenére is terhes maradt. Időben bevetted? Máskor figyelj rá, hogy ne legyen ilyen, mert a testednek sem tesz jót ez a 72 órás tabi...

2010. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
csinálj egy tesztet akkor többet tudsz és megnyugtatod magad
2010. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
aktus után fél napra rá vettem be, nem azért irtam hogy a gyógyszer hatására kellet volna másnap megjönnie hanem alapból mert másnap volt a 28.napom.. :) hát muszály volt bevennem mert kiszakadt a gumi:( tesztet meg majd csak másfél hét mulva tudok mert akkor telik le a 14 nap. :) ja és tabi bevétele után vagy 2 napig barna folyásom volt és most átváltott fehérbe..
2010. aug. 29. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

én is igy voltam és megjött nagyon féltem h terhes lettem de azóta már 2* megjött .

a tablettának magas a hormon tartalma ezért kicsit be is zavarhat:)szal várj még és ne idegeskedj nagyon sokat mert attól is késhet tudom nehéz mondani:(de prób meg kicsit megnyugodni:)

2010. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) hát igen nehéz meg nyugodni:( de jól esnek a nyugtatások:) csak jönne már meg:(
2010. aug. 29. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Első válaszoló vagyok..

Ne haragudj, félre olvastam, de a tabletta felborítja a hormontartalom miatt a szervezeted, szóval ne aggódj, nem lesz baj!!!!:)

2010. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semmi baj:) lehet kicsit furán is irtam le:) Hát igen... sajnos..:( de remélem hogy hatott...meg lehet hogy az izgalom miatt is késik. csak nehéz meg nyugodni...:(
2010. aug. 29. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!