Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez betegség, vagy óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez betegség, vagy óvszer miatt probléma?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi lehet a baj, de előjáték közben, egyfolytában áll a kispajtás, de mikor ráhúzom az óvszert, elkezd lankadni, és nem tudok semmit sem csinálni vele... Szerintem szűk az óvszer, mivel (nem nagyképűségből) elég vastag a szerszám, és ezért van a baj. Vagy lehet hogy betegség? Ha igen, mi a neve, és hogy tudok utána nézni, és meggyőződni róla, hogy az-e?
2011. jún. 21. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Betegség:Agyalusz de nagyonusz.Rutin hiány.Idővel javulni fog.
2011. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Óvszerre lekonyulitisz :) Viccet félretéve sokakkal előfordul ez és nem betegség. Van aki nem bírja az óvszert, az érzést és ezért lekonyul. Vannak módszerek egy kicsit erotikusabb óvszerfelhúzásra amitől biztos, hogy nem lesz gond, barátnőd meg tudja tanulni ezeket.
2011. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is vastagabb az átlagnál és szenvedés felhúzni nálami s van ilyen. Igaz én eddig elég ritkán használtam gumit, mert nem nagyon kellett. :)


32 F

2011. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!