Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy baj lehet belőle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

Múlthét szerdán egésznap kisebb hasménesem volt

Este 8kor vettem be szokásosan a gyógyszeremet utaná nem vagyok benne biztos hogy 1szer vagy 2szer volt még kisebb lazább székletem

Olvastam hogy 1szeri laza széklet nem gond a bevétel után viszont igy utólag nem vagyok benne biztos ténylegesen hogy mennyiszer voltam

Másnap a gyógyszer bevétele után fél órával együtt voltunk a barátommal viszont óvszert használtunk biztonság kedvéért

Viszont az le csúszott de a barátom állitása szerintem nem került belém sperma csak róla csúszott le az óvszer miután elment

És hogyha mégis került belém akkor lehet gond vagy ne aggódjak?

Vasárnap óta kicsit görcsöl néha néha a hasam alja de ez régebben is megvolt csak akkor a második sor gyógyszer közepétől szokott lenni nem az elején

A normális válaszokat előre is nagyon köszönöm!❤️



2021. szept. 8. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, de azért máskor jobban vigyázzatok.
2021. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond. Ennyire könnyen nem lehet teherbe esni. Konkrétan itt az van hogy bevetted a gyógyszert, gumi is volt. Az hogy a végén lecsúszott az semmit sem jelent ha nem maradt benned, meg a fogamzásgátló attól még hat.
2021. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 8. 11:58
 4/4 anonim válasza:
Szia ha még itt vagy csak annyi látom a missee hesteget. Nekem is jóval verzeselott duzzad a mellém görcsölgetek. Ez normális ezzel a gyógyszerrel? Mindig megijedek hogy nem hatott :(
2022. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!