Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése és megszakításos védekezés együtt alkalmazva biztonságos védekezést nyújt?

Figyelt kérdés

Eddig a fogamzásgátló szedése mellé óvszert használtunk, viszont azt szeretnénk lassan elhagyni, viszont még nem érezném komfortosnak, hogy a barátom elélvezzen bennem, ezért maradnánk a megszakításos védekezés mellett.

Így ha a kettőt alkalmazzuk biztonságban tudhatom magam?



2021. szept. 10. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Lepontoztok majd, de nekünk a megszakítás magában is elég. Ha szedsz fogamzásgátlót ha beléd élvez se lesz baj.
2021. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálunk a sima megszakítás nem játszik, egy közeli ismerősünk így esett teherbe, azóta volt abortusz meg minden és teljes idegroncs plusz a kapcsolata is ráment aztán :/. Én nem foglak lepontozni, mindenki maga választja meg, hogy védekezik
2021. szept. 10. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Önmagában már a fogamzásgátló is elég, felesleges bármivel is kombinálni.

A megszakítás - tabi nélkül - "elég", mármint addig amíg kitart a szerencsétek, van akiknél évekig működik, másoknál meg pár alkalom után beüt a ménkű. A bibi hogy előre sosem tudod nálatok mikor jön ez el. Mielőtt csak megszakítással "védekeztek" (pontosabban hazárdíroztok) azért gondolkozzatok el mi történik ha mégis bekövetkezik a terhesség. Előbb-utóbb szükségetek lesz ennek forgatókönyvére is. Sok boldogságot :)

2021. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Nemnem nálam a csak megszakításos védekezés nem pálya, a korábban említettek miatt:)
2021. szept. 10. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
98%
A megszakítás NEM védekezés. Aki mást mond, alap dolgokkal sincs tisztában. A tabi nem igazán igényel kiegészítő védekezést, ha tartós kapcsolatban vagy. Nyugodtan beléd is élvezhet, ezért szeded. Utána nézetsz (megbízható, hiteles oldalakon) hogy a fogamzásgátló hatékony. És persze a nőgyógyászod is tudja mit csinál. Szóval csak nyugodtan élvezzétek. És külön örülünk, hogy vannak még, akik felelősségteljesen védekeznek. Megértem az aggodalmakat, amikor én kezdtem tabit szedni, én is aggódtam, hogy basszus, tényleg működni fog? Ennek több éve, gond egy szál se.
2021. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
A tabi nagyon egészségtelen én a helyedben nem szednék. Tönkreteszi az egész szervezeted, aztán csodálkozol hogy fogyatékos lesz a gyerek. Akkor már inkább gumi vagy megszakítás.
2021. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggódj ha csak nem most kezdted el szedni a tabit akkor akkor se lenne baj ha nem húzná ki, persze ha nem érzed magad nyugodtnak tőle akkor csinálhatjátok tabi mellett megszakítással terhes fixen nem leszel
2021. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!