Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a jobb az alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb az alacsony vagy a magas hormontartalmú fogamzásgátló készítmény? Mi a különbség köztük? És milyen véleménnyel vagytok a Lindynette fogamzásgátló tablettáról? Eddig még nem volt vele gondja senkinek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy senkinek sincs gondja valamivel. Vannak emberek, akik magára a levegőre allergiásak. De rossz lehet nekik...
2008. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mostanában az alacsony hormontartalmúakat preferálják, mivel kevésbé zavar be a szervezet normális működésébe.

Gondolom ezt az évek tapasztatai miatt fjlesztették ki.

Régebben sokkal több és nagyobb mellékhatások voltak, valszeg ezért.

A Lindynette-ről meg annyit, hogy jó árban van, és nagyon megbízható.


B.P.

2008. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 3hónapja voltam életemben először nőgyógyásznál és mindenféle vizsgálat nélkül kapásból a Lindynette20-at írta fel. Azóta amíg szedem 2,5 héten keresztül iszonyatosan fáj a mellem, híztam is. 3 hete ismét voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy ez a legalacsonyabb hormontartalmú fog.gátló és ha ezt nem bírom, akkor marad az óvszer vagy a hüvelygyűrű. De mások biztosan jobban bírják, nem egy ismerősömnek semmi gondja nem volt vele. Sok szerencsét hozzá!
2008. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden gyógyszer más egy kicsit, a nőgyógyásznak csak alapos vizsgálatok után szabadna felírni bármelyiket is. Kár, hogy ez elég ritka. Basszus, ennyi erővel vény nélkül is lehetne kapni. No, tehát elvileg személyre szabottan kapod, azért mert másnak nem vált be, neked beválhat, és fordítva. Persze, olyan nők is vannak, akik egyszerűen egyiket sem bírják. Sok sikert!
2008. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én egy hónapja szedem a lindynettet, az első 2-3 hétben eléggé kikészített (rosszkedv, fejfájás, köztivérzés), de már nincs tőle semmi bajom és remélem nem is lesz:)
2008. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!