Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatott a fogamzásgátlóm, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatott a fogamzásgátlóm, vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Diane 35 .öt szedek(legyetek szivesek ne mondjátok ,hogy szedjek mást)1 hónapja ,megjött rendesen és most ezdtem a 2. hónapot 5 napja.A barátommal lefeküdtünk aznap, amikor elmúlt a menstruációm és belém élvezett . Azt szeretném megkérdezni , hogy a gyógyszer hatott-e vagy terhes vagyok?
2010. aug. 31. 13:39
 1/9 anonim válasza:
100%
már hatni kellett.nekem azt mondták hogy ha az első levelet beszedtem akkor már 100%os,hogy hat.
2010. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

És az első nap kezdtem el szedni, ahogy megjött a menszezem.

2010. aug. 31. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

100% sosem lesz a védelem, ezt gondolom tudod.

De egy hónap alatt kialakul a védelem.

Én nem azt mondom hogy szedj mást, csak meg szeretném kérdezni miért szeded ezt? Pattanások miatt? Ha javul a bőröd, tényleg nem ártana másra váltanod, mert a Diane35nek tulajdonképpen csak mellékhatása a fogamzásgátlás.

2010. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is a választ !

Igen , sajnos az a bőröm, szedtem is rá gyógyszert 1 évig de sajnos nem mulasztotta el l00%-osan , ezért írták föl ezt. Igen, majd énis szeretnék váltani, ha javul a bőröm.

2010. aug. 31. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hatott,főleg ha pontosan szedted és menstru első napjától.Mi is ugyanígy voltunk a barátommal,első levél után amikor elmúlt.Még sehol nem látok gyereket:D
2010. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:) én órára pontosan szedem a gyógyszer, persze volt amikor 15- 30 perces eltérések voltam, de az összes szemet beszedtem,ami kellett.
2010. aug. 31. 14:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hatott, de csak óvatosan, mert mint írták, csak mellékhatása a fogamzásgátlás...
2010. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben van , köszönöm!
2010. aug. 31. 14:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Még ha nem is hatott volna, honnan veszed, hogy terhes lennél? Attól még, hogy egyszer belédélvezett még gyógyszer nélkül is kicsi lenne az esély a gyerekre...buta kérdés!
2010. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!