Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Váladékozás mellből fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váladékozás mellből fogamzásgátló miatt?

Figyelt kérdés

Nemrég váltottam gyógyszert mert az előzőtől minden bajom volt. Ezzel az újjal nem is tapasztaltam (lekopogom) eddig semmi extrát viszont ma ahogy felkeltem észrevettem a pólómon egy kis foltot ami még friss volt és valószínű a mellbimbóm váladékozott, mert nem ittam/ettem le magam..

Írja is a betegtájékoztató, hogy gyakori mellékhatás a váladékozás és nem is volt olyan húú de nagy mennyiség, tényleg egy kis folt és most fordult elő először, miután észrevettem tapogattam/nyomkodtam a mellem, de nem jött semmi szerencsére, de akkor is fura 😅

Másnak is volt ilyen már fogamzásgátlótól?



2021. szept. 17. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de lehet csak leizzadtál éjszaka no para.
2021. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!