Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnōm lassan egy éve szed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnōm lassan egy éve szed fogamzásgátlót, eddig mindig kihúztam mielōtt beleélveztem volna lassan 3 éve hogy együtt vagyunk így bizunk annyira egymásban hogy elmehessek benne. Mennyire biztonságos? Tablettát mindig rendszeresen veszi be?

Figyelt kérdés
10-10:30 között általában a tabletta neve pedig Rezia
2021. szept. 16. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod mennyire rendszeresen veszi be nem mi, ezt tőle kellene megkérdezni. Ha rendszeresen szedi és nem szed mellé más a hatását/felszívódását befolyásoló készítményt (pl. antibiotikumot) akkor nyugodtan elmehetsz benne is.
2021. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hogy mindig rendszeresen veszi-e be :D

De ha igen, akkor csekély a terhesség esélye. Sokkal kisebb, mint óvszerrel.

Bár több is a buktató. Nem elég rendszeresen bevenni. Vannak befolyásoló tényezők. Pl. betegség, hasmenés, rossz emésztés, alkohol...


De ha körültekintően alkalmazza, akkor elmehetsz benne.

2021. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve mérgezi magát a bogyóval és még csak most jutottatok el odáig, hogy beleélvezz? Egy hónap után nyugodtan elmehetsz benne, pont ez a lényege!
2021. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!