Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekeztünk, mégis pozitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekeztünk, mégis pozitív lett az egyik tesztem, de a másik negatív. Ilyenkor mi lehet?

Figyelt kérdés
Jövő hétre kaptam időpontot a dokimhoz, mondta, hogy addig várjunk is és teszteljek hétvége felé mégegyszer vagy hátha megjön a mensim, de nem tudom hogy ilyenkor mi lehet. Mindig védekeztünk.
2010. aug. 31. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Le szoktátok utána ellenőrizni a gumit?
2010. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Timi: ) ***** válasza:
49%
Meglehet,hogy az egyik teszt nem volt pontos,vagy nem jól csináltál valamit,biztosat majd az orvosod tud mondani,de ha védekeztetek,akkor szerintem egy 3.teszt ami negatív lesz megnyugtathat majd,és szerintem az orvos is felesleges utána már.
2010. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen, mindig, soha nem volt gond.
2010. aug. 31. 20:43
 4/26 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hibás volt a teszt, de erre kicsi az esély. Véülis elrontani nem nagyon lehet a tesztelést, nem hiszem, hogy ez lett volna a hiba.
2010. aug. 31. 20:44
 5/26 Timi: ) ***** válasza:

Ha izgulsz emiatt,akkor minél hamarabb csinálj egy 3. tesztet,ha negatív ha pozitív,menj el dokihoz és akkor megnyugszol.

Szerintem semmi gond" nincs .

2010. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

ikor sexeltetk utoljára ?

ja és a teszt egy idő után mind pozitiv lesz , de ahhoz orák kellenek

2010. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Egy hete késik. Akkor csináltam az első tesztet, a másodikat ma. 3 hete voltunk együtt utoljára.
2010. aug. 31. 20:49
 8/26 A kérdező kommentje:
A pozitív teszt azonnal lett pozitív, nem órák múlva. Elolvastam a leírását, szóval nem hiszem, hogy ennyirte értetlen lennék, hogy elrontottam volna:)
2010. aug. 31. 20:51
 9/26 A kérdező kommentje:
Egy hete állandóan hányingerem van, nagyon sokat is alszom.
2010. aug. 31. 20:56
 10/26 anonim ***** válasza:
Melyik lett a pozitív és melyik a negatív?
2010. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!