Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekeztünk, mégis pozitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekeztünk, mégis pozitív lett az egyik tesztem, de a másik negatív. Ilyenkor mi lehet?

Figyelt kérdés
Jövő hétre kaptam időpontot a dokimhoz, mondta, hogy addig várjunk is és teszteljek hétvége felé mégegyszer vagy hátha megjön a mensim, de nem tudom hogy ilyenkor mi lehet. Mindig védekeztünk.
2010. aug. 31. 20:38
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Az első negatív, de a hányinger miatt csináltam még egyet és az lett pozitív.
2010. aug. 31. 20:57
 12/26 anonim ***** válasza:

Hu. Hát akkor bizony félhetsz. Nem nagyon szoktak a tesztek hamis pozitívat mutatni. De majd az orvos megmondja. Mi sem tudunk okosabbat, nem látunk a méhedbe:/


Nem volt olyan, hogy pl nem rögtön aktus elején húztátok fel a gumit? Vagy összekentétek véletlen?:S


Nagyon nagy baj a baba?

2010. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Fals negatív lehet egy teszt, fals pozitív azonban nem, mert ahhoz, hogy pozitív legyen, mindenképpen kell a vizeletben lennie HCG hormonnak, szóval nagyon nagy valószínűséggel terhes vagy. Én is azt kérdezném, hogy mennyire nagy baj a baba?
2010. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem a legjobbkor jönne, én még kicsit reménykedek a negatívban, de majd kiderül. Nem tragédia, inkább csak csendes szurkolás, hogy még ne.
2010. aug. 31. 21:09
 15/26 anonim ***** válasza:
Akkor megtartanád ugye? Ennek nagyon örülök:) Olyan szörnyű, hogy pont azoknak üt be ilyen, akik felelősségteljesen védekeznek:(
2010. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Persze, biztos hogy megtartanánk. A kedvesem még örülne is ha baba lenne, csak most terveztük hogy összeköltözünk, valahogy nem így terveztem az első közös időszakot.
2010. aug. 31. 21:13
 17/26 anonim ***** válasza:
Akkor még reménykedjünk, hogy negatív. De ha mégis baba van a dologban, akkor soksok boldogságot hozzá:)
2010. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem,hogy lehetsz terhes.Ha nem szakadt el a gumi,nem volt rajta még egy pici lyuk sem,mivel leellenőriztétek ezt biztos láttátok volna,hogy szivárog valahol.Nem csúszott le,nem fogtátok meg spermás kézzel,nem farzsebben tároltátok vagy forró helyen,nem szakítottad el a körmöddel.Mindig időben felhúztátok,sosem volt olyan,hogy pár percig anélkül,aztán óvszerben folytattátok,nem húztatok fel egyszerre kettőt.Ha ezek egyike sem volt,akkor egyszerűen fizikai képtelenség,hogy sperma kerüljön beléd.Az óvszer valóban nem 100%-os,de ezek miatt nem az,amit leírtam.Ha ezek egyike sem volt,akkor véd.Tedd a szivedre a kezed és gondold végig,hogy eshettél teherbe.Az álpozitív teszt tényleg nem valószínű.
2010. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hidd el ezen gondolkodom napok óta. És bármennyire is hihetetlen, egyik sem történt amiket írtál. De egyik barátnőmnek pont a napokban született meg egy ilyen "lehetetlen így teherbe esni" gyereke, pedig ahogy elmondta ők is mindig használtak gumit, soha nem történt semmi baj. Szóval én sem tudom, lehet hogy csak vaklárma, de akkor is pozitív lett az egyik.
2010. aug. 31. 21:22
 20/26 anonim ***** válasza:
48%

most lehet hogy brutál lesz amt rok de igaz, egyutt aludtunk a pasimmal

öszebujva sex után meszetelnulegymás karjaiban aludunk el ,aztán félálomban janalban mehint szexeltunk, mindkezze azthittuk csak álmodunk, ne valami aktiv szexet képzeljetek, de arra elég volt hogy felébrettem és mikor vc re mentem akkor vettem észre hogy valamiolyan van aminek nem kellett volna bejutni, szal , még szerencse hogy akkor bogyot szedtem

2010. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!