Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Tudom felelőtlen döntés volt, és tisztában vagyok vele és többet ilyet nem lesz. Azt szeretném kérdezni, hogy három percre sem ha berakta gumi nélkül barátom, előtte attorolte magát, illetve két napja nem volt orgiája, azaz elelvezése, akkor lehetek terhes? Pisilt is előtte, én kimostam zuhanyzásnál magam, amennyire csak lehetett de para az ott van sajnos bennem, erős paranoia, azt mondta lehetetlen hogy terhes legyek. Tegnap este történt ez, és kérem a negatív válaszolók ne kommentáljanak, mert én is tisztába vagyok a hülyeségemmel, és többet ilyet nem engedek és csinálok.



A segítséget előre is köszönöm.



#szex #fogamzásgátlás #Megszakításos?
2021. szept. 25. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az orgia nem az elélvezést jelenti kezdjük ott, az az orgazmus amire te gondolsz. A másik dolog hogy attól hogy kimosod magad, nem történik semmi, ugyanúgy teherbe lehet esni. Mivel nem védekeztetek ezért nyilván van esély arra hogy teherbe ess. Annyit tudsz tenni 10 nap múlva csinálsz egy terhességi tesztet.
2021. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Remélhetőleg nem lesz gond, tanultál is belőle, látod mivel jár egy rövidke három perc. Egy hónapig izgulhatsz utána, nem ér ennyit. Az orgia helyett szerintem orgazmust akartál írni.
2021. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ment el, akkor minimális az esély rá hogy terhes legyél. Ha nagyon aggódsz csinálhatsz tesztet, de igazából szerintem felesleges.

Más kérdés hogy ilyet tényleg ne csinálj hacsak nem fér bele hogy ebből bármikor lehet gyerek.


Ja és orgazmusa nem volt két napja, az orgia nem ezt jelenti.

2021. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen elírtam, de arra gondoltam, és köszönöm, legközelebb ilyen eset biztos hogy nem lesz, még ha a páromnak nem is tetszik ez ne gyerekjáték és rohadtul nem akarok gyereket. Köszönöm szépen a segítséget! Mostantól már biztosabban járok el ez ügyben!
2021. szept. 25. 13:25
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

hát ha ennyire ráparázós vagy, alapból nem csináltam volna ilyet a helyetekben!


nem valószínű a terhesség, vagyis nagyon kicsi az esélye, de ezzel nem játszadozni

2021. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, rájöttem/jöttünk hogy legközelebb ilyet nem csinálunk, alapjáraton paranoiás vagyok de ilyen esetben sajnos szerintem mindegyik ember az, de az én hibám és nem fordul elő még egyszer, nem éri meg ilyen miatt idegeskedni tényleg. És játszadozni sem jó ezzel. 😬
2021. szept. 25. 13:37
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Legalább pont akkor volt ovulációd? Akkor sajnos nagyobb rá az esély
2021. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom pontosan már, az utolsó menstruációm elfelejtettem felírni, talán egy vagy két hete volt azthiszem.
2021. szept. 25. 13:45
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pont ovulálsz valószínűleg
2021. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
11-12 napja volt.
2021. szept. 25. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!