Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm nem engedi hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem engedi hogy beléélvezzek pedig fogamzásgátló tabit szed (rezia) ti beleélvezted a barátnőtökbe? Biztonságos (rendszersen szedi időben) fèl h nem véd..?

Figyelt kérdés
2021. szept. 30. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Én személy szerint bárhová megengedem a hüvelyemen kívül. Ha kimosom hogy ne folyjon is és ha bent marad olyan durván felborítja a pH-mat, hogy tuti nőgyógyász lesz belőle 2 héten belül.

Ha nem élvez belém a párom csak az éves ellenőrzésre megyek.

Miért nem kérdezed meg mi az oka?

2021. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Amikor tabit szedett akkor igen. Ettől ha azt mondja "oda ne" mert betegesen fél a teherbeeséstől akkor nem tudsz mást csinálni mint elfogadni. Nem lenne túl jó ötlet csakazértis, elég nagy törést tudna okozni a bizalomban.
2021. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Élvezz a szájába vagy az arcára, sokkal nagyobb élmény.
2021. okt. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Akkor minek szed tablettát?
2021. okt. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Gyakorlatilag majdnem szinte feleslegesen szedi. Én évek óta szedek tabit, mindig pontosan ugyan akkor. Állandó párom van, az esetek többségében bennem megy el, nagyon jó érzés mind a kettőnknek.
2021. okt. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
....mert tud olvasni és nem akar az lenni aki az 1000-ből azaz 1. Ugyanis ha beleévezel VAN esélye a teherbeesésnek. Le van írva a papírjába mindegyiknek. Te könnyen dumálsz neked az élvezet számít de a kockázattal elsősorban neki kell számolni, ő pedig gondolkozik. Az a csaj túl jó hozzád.
2021. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Én dobnám. Akkor minek gyógyszer?

Ha gyógyszer, akkor miért nem engedi??? Nagyon hülye!!

2021. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A sok lúzer kis farokverő hogy le tudja pontozni a válaszokat. A 6-os írása pedig teljesen korrekt. De mégis nullás... Hihetetlen írástudatlanok szavazgatnak itt.
2021. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Félreértettétek a kérdést, csak szerettem volna megtudni miért nem engedi vajon, ettōl függetlenül imádok vele lenni, és eszem ágában sincs elhagyni azért mert nem élvezhetek bele. De egyébként azt mondta csak egy kis idō kell neki és ezt is megadja nekem :)! Igen 1000 bōl 1 teherbe eshet de én úgy tudom hogy a helytelen szedés mellett van erre esély mi erre nagyon figyelünk😄!
2021. okt. 4. 18:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen mindig beleélveztem amikor szedett. Sokkal jobb, mint kihúzni elötte.
2021. okt. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!