Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek milyen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen fogamzásgátló vált be?

Figyelt kérdés
Természetesen a védekezés az elsődleges ok, de 2 éve szedtem Roxanelle/Lyndinette fogamzásgátlót és tiszta lett a bőröm, gyorsabban nőtt a hajam, de viszont a hüvelygomba és szárazság valamint fáradékonyság előjött. Szeretném újra szedni csak más fajtát.

2021. okt. 4. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Itt nyilván le leszek hurrogva, hogy a tabi méreg. De nem feltétlenül az. Én azt javaslom, hogy válassz egy jó nőgyógyászt, akár magánt, és egy teljes körű kivizsgálásra menj el, és azt szedd, amit ő javasol. És utána persze járj rendszeres kontrollra. Az első tabi nekem sem vált be, aztán váltottam, és már több éve szedem, gond nélkül. Tisztában vagyok az esetleges kockázatokkal, de én pl elviselhetetlen görcsök miatt is szedem, tehát vállalom a rizikót inkább. A kulcs a megfelelő orvosi felügyelet, és az odafigyelés.
2021. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a Lindynette gyógyszert szedem. Nekem semmi bajom tőle.

Ugyan olyan a libidóm. Semmi gond a nedvesedéssel.

2021. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én 3 félét is szedtem, de egyik se lett jobb. Csak most hogy abbahagytam veszem észre mennyi mellék hatása volt
2021. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Én a nem szexelést választottam
2021. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Mistral, de PCO-m van, elsődlegesen arra kaptam. A bőröm szebb lett, sokkal vékonyabb lettem. Persze azért jobban figyelek az étkezésre, mint előtte, meg néha edzegetek, így is úgy is muszáj emellett a betegség mellett, de a tabletta okozta a legnagyobb változást. Viszont brutál migrénem van tőle, de korábban is migrénes voltam, csak most máshogy fáj, de úgy vagyok vele, hogy elviselem, ez van.

A libidóm rendben van, semmit nem rontott rajta, viszont fogékonyabb lettem a bakteriális fertőzésekre.

2021. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Én háromféle tabit is szedtem sok-sok évvel ezelőtt. A pozitív hatások mellett (szebb bőr, fájdalommentes menses) csak negatívumokat tapasztaltam. Migrénes lettem, állandóan nőgyógyászati fertőzéseim voltak, rettenetes volt. Csak lebeszélni tudlak róla.
2021. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!