Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A parommal a ciklus 14....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal a ciklus 14. napjan es a 16.napjan csinaltuk vedekeztunk es nem is ment el bennem 2 het mulva kell megjonnie erdemes stresszelni ezen? tudom h egyik ovszer se nyujt 100% os vedelmet

Figyelt kérdés
de most igy beparaztam

ápr. 26. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán ne szexelj, ha ilyenen be tudsz parázni. Szerinted mégis mitől lehetnél terhes, ha el se ment + óvazer volt rajta? Kilukadt a gumi, lecsúszott? Gumi nélkül berakta? Ha ezekre nem a válasz, akkor igazán nem értem hogy kerülhetne a heréjében lévő hímivarsejt beléd?
ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, én is sokat stresszelek miatta, még úgy is hogy fogamzásgátlóm van. Semmiképp se izgulj ezen, mert esetleg majd épp ez a stressz tolja el a menzeszed. Amíg nem volt fogamzásgátlóm, addig mi úgy oldottuk meg, hogy csak azután szexeltünk, miután ovuláltam.
ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es ezt csak akkor ajánld ha pozi LH teszt után eltelt 72 ora. A termékenységtudat modszere alapján kb. 7 nap van a ciklusban (a legeleje es a legvége) amikor 90% eséllyel nem lehet peteérés.


Én is féltem, kiszakadt az óvszer az első baràtommal, kellett az eseményutàni, de annyira nem tudtam félni utána sem, hogy bevállaljam a tabit. Így is van eü. bajom nem is ajánlotta a dokim.


Hidd el, szabalyosan használva az óvszert kicsi az eselye bármilyen bajnak, csak ne tegye be nélküle sosem. Ha meg mégis kiszakadna, hidd el az escapellet is túl lehet élni ha úgy van. Plusz egy egészséges párnak is kb. 20% esélye van direktben, havonta. Ritka, aki egy bakitól teherbe esik. Aki így jart, 2 ismerősöm, megtartottak, boldogan nevelik, mert már nem tinik, tehát katasztrófa nem történt.


Amikor látod a legrosszabb opciót, mindig lásd magad előtt hogy megoldható. Hátha így kevésbé fogsz szorongani es felszabadultabb leszel az ágyban.


Én már rutinos vagyok, megszakítással védekezünk csak, de csakis azert, mert nálunk már nem lenne gond, ha becsúszna. Ezt senkinek sem javaslom.

ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!