Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta bevétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta bevétele a menstruáció első napján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos múlthét pénteken (okt. 15.) kb 10 órával az aktus után Rigesoft esemény utáni tablettát vettem be, ugyanis alkohol hatása alatt sajnos egyáltalán nem védekeztünk. Csavar a történetben, hogy ugyanezen napon kellett volna megjönnie. Tudom nem nagyok az esélyeim a terhességre, tekintve hogy a ciklus utolsó napján történt az incidens, de mégis félek. A tabletta bevétele után kb 2-3 órával éreztem mintha megjött volna, ami így is történt a tisztasági betét elég rendesen elázott, de kb ennyi. Aznap este semmi. Másnap este viszont szintén elkezdtem vérezni, ez már sokkal vörösesebb színű. Mintha nem érezné a szervezetem mikor van nappal és este, 3 napja éjszaka a nappalhoz képest egész sok van. Viszont napközben ha felhelyezek tampont úgy látom viszonylag megtelik, ha kiveszem, hogy figyeljem a tisztaságin a mennyiséget akkor meg alig látszik valami. Ez már az 5 napja ugye hogy bevettem a tablettát. Szerintetek akkor ez csak mellékhatás vagy időközben megjött a menstruációm is? Gyengítheti a tabletta a menstruáció intenzitását? Járt már valaki esetleg így?



2021. okt. 19. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni nem erősít v. gyengít hanem kb. teljesen felborítja. Egy hormon atombomba. Bármi előfordulhat ilyenkor, késik, v. megjön, v. akár egy hét múlva megint megjön, köztes barnázások stb. Nem jó megoldás, de még mindig jobb mint a nem kívánt terhesség. A kisebbik rossz elve alapján működik. Van akinek 1 hónap másnak 6 hónap alatt áll ismét helyre a ciklusa, egyénfüggő.
2021. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!