Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta bevétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta bevétele után miért nem jött meg a vérzése a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm a menstruációja utolsó napjaiban volt amikor megvolt az aktus, és az óvszer sajnos kiszakadt, és én bele élvezten. Arra a döntésre jutottunk, hogy be kell vennie egy esemény utáni tablettát. Rá két-három napra volt egy pecsételő vérzése,aminek az állaga és a színe is másmilyen volt azt mondta hogy rózsaszines volt. Ez már egy hónapja és a vérzése lassan 6 napja késik. Csináltunk egy terhességi tesztet az aktus után 2 héttel, meg mégegyet 3 napja, mind a kettő negatív volt. Indokolt nőgyógyászt fölkeresni, vagy nem?

2021. jan. 16. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Esemény utáni tabi olyan hormonlöket, hogy az is előfordul hogy utánna 1 hónapban kétszer is megjön. Az sem ritka hogy valakinek kimarad teljesen utánna.

Képes pár hónapra teljesen tönkrevágni a ciklust.

2021. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Istenem... miért van az, hogy egyesek el bírják olvasni a betegtájékoztatót és egyesek nem?


Mikor kiírtad a kérdést akkor is feldobott ezret ami ugyanerről szól

... denem, könnyebb kiírni még egyet mert ti biztos mások vagytok

2021. jan. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam a betegtájékoztatót képzeld. Azért tettem fel a kérdést mert pont ilyen kérdést, pont ilyen szituációt,nem sokat találtam, a másik meg biztos ami biztos alapon hogyha valakinek van hasonló tapasztalata az hátha tud segíteni. Tudod segíteni, hiszen elméletileg ez az oldal pont ez miatt jött létre. Én kérek elnézést hogy ki mertem írni egy kérdést amiben nem voltam 100%-ig biztos..
2021. jan. 17. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Csak egy kérdést néztem vissza az esemény utáni kulcsszóval.

Szóval nem látod az összefüggést?

2021. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
37%
Ha ennyire irritál ez a kérdés nem kell vele foglalkozni..elvégre azért van ez az oldal hogy mindenki feltegye a saját kérdését. Az öve ez volt. Ennyi.
2021. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!