Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uristeen kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azzal a kérdéssel jöttem, hogyha nem történt szexuális együttlét a barátommal, hanem egy picit vizes volt az ujja(lehet az előváladéktól de ebben sem vagyok biztos) de egyátalán nem tette be meg semmi, csak a bugyimon keresztül ,,simogatott” engem ott lent, akkor annak mennyi az esélye hogy teherbe eshetek? a menstruációm kb 2-3 hét múlva jönne meg. Tudom hogy az előváladéktól is lehet teherbe esni, és van erre esély, csak mindenhol olvastam hogy megszakítás volt, de nekünk még ennyi se volt és így mekkora lenne? eléggé aggódok, kíváncsi vagyok most lesz-e valami. elég fiatal vagyok, ezért is kérdezem. Előre is köszönöm!

2021. okt. 24. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit nem tett be, akkor gyakorlatilag kizárt...
2021. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bugyin keresztul tuti nem
2021. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt
2021. okt. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kizárt. Ennyire könnyen nem esik teherbe az ember. A bugyidra rá is élvezhet, az "ebihalak" nem tudnak felúszni.
2021. okt. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!