Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Migrénesek! A fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ef kérdése:

Migrénesek! A fogamzásgátlótól nem lettek gyakoribbak a fejfájások? Milyen fajtát szedtek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dienille-t szedek, és eddig még egyáltalán nem volt migrénem. Nem lehet hogy a sok frontváltozástól, ami mostanában volt, fájt annyiszor a fejed?
2010. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi, de kiskorom óta rendszeresen fáj a fejem, nem a fronttól. csak arról érdeklődtem, hogy akinek szintén sokszor fáj annak nem lett-e rosszabb a gyógyszertől:)
2010. szept. 2. 22:22
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia, én is migrénes vagyok, az okát nem nagyon találják, elvileg szervi elváltozás nincs, vagy nem észrevehető...

Én Qulairat szedtem, nem lettek tőle gyakoribbak, talán valamivel ritkábbak, de nem hinném, hogy ennk köze lenne a tabihoz, csak valószínűleg "nyugisabb" időszakot éltem migrén szempontból.


22/L

2010. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Lindynette 20 szedtem és sokkal gyakrabbak és erősebbek lettek tőle a fájdalmaim

2010. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek!


22:53 és amikor abbahagytad visszatért "normális" gyakoriságúra?

2010. szept. 2. 22:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Hmm... most, hogy mondod, május volt az első tabi mentes hónapom és tényleg mintha azóta gyakrabban fájna :S
2010. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja és ebben az a legnagyobb vicc, hogy jelen sorokat is 2 algoflex fortéval és 2 szemmel a saját fájdalomcsillapítómból, valamint 1 szem idegnyugtatóval a kicsit buksimban írom... de most annyira nem fáj :)
2010. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
22:59 május volt az első tabiMENTES hónapod? szóval neked az abbahagyás után kezdett fájni?
2010. szept. 2. 23:03
 9/16 anonim ***** válasza:

szedtem májusig, szedéskor ritkábbak voltak a fejfájásaim (most lestem naplót, úgyhogy biztos.) Májusban abbahagytam, azóta gyakoribb (szintén ellenőrizve naplóban)

ergo: amíg szedtem, ritkábban fájt, azóta visszatért a "normális" gyakorisága (bár az lenne a normális, ha nem lenne, ugye?)

2010. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

és te melyik fajtát szedted? (mi volt a neve?)

köszi szépen

2010. szept. 2. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!