Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Migrénesek! A fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ef kérdése:

Migrénesek! A fogamzásgátlótól nem lettek gyakoribbak a fejfájások? Milyen fajtát szedtek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 21:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Qlaira volt a neve, ha minden jól megy, októbertől újra szedem, elmentem kedvencekbe a kérdést, majd beírom, hogy újra ritkulnak-e a tabitól :D


De most, látva a migrén naplót, tényleg ajánlom :)

2010. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

22:53 vagyok. Júniusban abbahagytam a fog.gátló szedését, azóta ritkábban fordult elő velem és akkor is gyengébb volt a fájdalom. (Nem hánytam tele a vödröt a fájdalomtól)

2010. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én is borzasztó migrénes vagyok kiskorom óta. Nekem a nőgyógyászom a Mirenát javasolta, állítólag csodákra képes a migrénnel (kellemes mellékhatása a fogamzásgátlónak). Tapaszatalatom még nincs, mert szeretnénk még egy babát, és addig nem akartam felrakatni. Esetleg annyit megér, hogy rákérdezz a dokidnál, hátha Neked is segít.
2010. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is fejfájós-migrénes vagyok, 10 évesen fájt először a fejem, az első igazi migrénes rohamom 22 évesen köszöntött rám. Akkor még nem szedtem gyógyszert. Aztán később elkezdtem szedni a Milligestet, akkor sűrűbben fájt, de a konkrét migrén szerencsére elkerült. Később Lindynette 20-az szedtem, na az migrén (meg egyéb téren is) szabályosan kicsinált, életemben olyan fejgörcsöt nem kaptam, napokig húzódott, még a lórúgás Quarelin (migrénesek ismerik ezt a gyógyszert) se hatott igazán. Most visszaálltam a Milligestre, mert bár ennél is fájdogált a fejem, de az legalább kibírható volt és nem permanens módon volt. Fejfájósaknak, migréneseknek határozottan ellenjavallt a tabletta, ezt nem árt ha ti is tudjátok! Legjobb lenne nekem is abbahagyni, csak hát a kényelem meg a szex minősége ezerszer jobb így, és erről nem könnyű lemondani.

Valaki emlegette ezt a Qlaira nevű fogit. Úgy rémlik mintha ez egy kimondottan migréneseknek való tabi lenne... jól tudom? írnátok róla valamit? Hogy vált be?

2010. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy kifejezetten migréneseknek ajánlják-e, de nekem bevált ilyen téren is, iszonyú migrénes vagyok, ergo rosszabb időkben Atarax+Kefalgin kombó, akár naponta többször is, mert nem múlik a fájdalom :S

A lényeg az, hogy kb a második naptól nagyon megritkultak a fejfájások és már elég volt egy qualerin, néha akár egy sima algoflex forte is elmúlasztotta :) én nagyon ajánlom mindenkinek!

2010. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na utánanéztem ennek a Q.. nevű fogamzásgátlónak... iszonyatos dolgokat írnak róla, minden 2. nőnek lábzsibbadás, légszomj, múlni nem akaró pecsételés:S ennyi rossz tapasztalatot még egy tabiról se olvastam, úgyhogy felejtős. De azért köszi az ajánlást, maradok egyelőre a Milligestnél.
2010. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!