Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex lágy hüvely kapszula...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex lágy hüvely kapszula vélemènyek? Elösször hasznàlnàm,hallotam olyat hogy éget,csip,igaz e? elmehet bennem vagy inkàbb száljon ki elötte?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem csíp, nem éget. Elvileg elmehet benned, de közel távol sem ad 100%-os védelmet, szóval ha már mindenképpen kockáztatni akartok akkor legalább vegye ki előtte egy fokkal jobban jártok, de így sem garantált a védelem.
2021. nov. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Óvszer, vagy pesszárium mellé jó kiegészítő védekezésnek, önmagában ne használd. Pharmatex baba kifejezés megvan?
2021. nov. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szálljon ki időben...
2021. nov. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Mi használtuk èveken át ès nem volt gond, mindig kivette már akkor amikor közeledett a csúcshoz
2021. nov. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja hogy nem éget,vagy csíp. Az vagy nemhasználta és fogalma suncs,vagy női szemmel válaszol.

Ha nem oldódik fel rendesen. Vagy is nem várjátok meg még feloldódik. Akkor bekerülhet a húgycsőbe és bizony tud égetni,csípni. Ezt férfiként írom.

A kérdésre a válasz.

Mi használtuk,s nha még használjuk is.

Ha ejakuláció előtt kiveszi,nem lesz gond,de mint ahogy írták ez se 100%,ugyanúgy ahogy az óvszernél se. De mi hosszabb felhasználás után is a mai napig biztonsággal merjük használni.

Lényegében az előváladékot nem engedi át,vagy is a spermicid lebontja mielőtt az a kritikus ponthoz érne.

2021. nov. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 gyerekünk 5 éve használjuk mert nem szeretnénk másikat, és eddig tökéletesen működik. A férjem el szokott menni bennem és nem estem teherbe.
2021. nov. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6/ ezt nem vállalom be inkább.előtte kiszáll.
2021. nov. 13. 00:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2021. nov. 13. 00:47
 9/9 anonim válasza:
Szia! En egyszer probaltam ki csak a tablettat. Nekem nagyon csipett de annyira h legyeztem magam meg fujtam lehet hulyen hangzik de igy volt .Biztos masnal mashogy hat de nekem ilyen volt.24/L
2022. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!