Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatexszel védekezni ovu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatexszel védekezni ovu alatt nagyon nagy butaság lenne?Én eddig mindig gumival csináltam de barátom sokszor csinálta pharmatexszel és eddig nem volt semmi baj

Figyelt kérdés

Olvastam olyanokat hogy megszakítással biztonságos ha belémélvezne sok esély lenne terhességre?

Köszi a válaszokat előre is



2021. nov. 14. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetőleg húzza ki mielőtt elmegy. Pesszáriummal együtt használva elvileg problémamentes, de akkor is jobb, ha időben kihúzza.
2021. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Legjobbkor akarsz egy amúgy is kockázatos dolog kipróbálni. Én nem javaslom.
2021. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztonságos amúgy is, ha betartotok minden utasítást. De ha félsz a teherbeeséstől, nyilván az a jobb megoldás, ha megszakítással kombináljátok.
2021. nov. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem felek a terhessegtol de nagyon fiatal vagyok hozza😂
2021. nov. 16. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
A helyi fogamzásgátlók, mint a Pharmatex nem túl biztonságosak. Volt osztálytársam is így lett terhes, pedig betartották az előírást, mert mindig ezzel csinálták. Szóval vagy ovulációs időszakon kívül használd vagy alkalmazzatok megszakítását is.
2021. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!