Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatexszel védekezünk.4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatexszel védekezünk.4 órán belül?

Figyelt kérdés

Emellett megszakítást használunk, nem belém szokott élvezni. A kérdésem az volna, hogy ugye 4 órán keresztül hat, szóval, ha nem élvez belém és a következő aktus 4 órán belül lenne, akkor szükséges új kúpot felhelyezni? Tudom, hogy azt írják, hogy minden aktus előtt új kell, de ha úgyis csak az előváladék kerül belém, akkor azzal elbír egy tabletta, nem?

Ha butaság a kérdésem ne haragudjatok, csak kíváncsi vagyok. Olyan válaszokat viszont nem szeretnék, hogy a pharmatex mellett könnyen teherbe eshetek, nem biztonságos stb..


2015. jún. 17. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan válaszokat miért nem vársz, mikor ez az igazság, főleg ezzel a módszerrel?
2015. jún. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem ezt a valaszt varod.

De a pharmatex még rendesen hasznalva sem biztonsagos..

Te meg még ami levan irva, azt sem tartod be..

Nem azert raktak bele, hogy te megszegd...

De ha nem gond egy gyerek, akkor hajra csinald igy..

Tudom, most az fog jonni, hogy eddig sem lettel terhes...


Tudod, addig jar a korso a kutra, mig el nem torik.

2015. jún. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha az van ráirva a gyártó által, hogy minden aktusnál újat tegyél akkor mi a kérdés?

Vagy úgy gondolod itt bárki jobban ért hozzá mint maga a gyártó aki kifejlesztette??


ja és még ki is kötöd hogy milyen válaszokat nem szeretnél??? :D komolyan én ide azért regisztráltam hogy segitsek másoknak de ezt a sok agyatlanságot már nem bírom.

2015. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!