Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pharmatex hüvelykúpnál mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pharmatex hüvelykúpnál mit jelent az hogy 4 órán át véd?

Figyelt kérdés
Ha aktus előtt kb 1 órával felhelyezem, akkor amikor csináljuk védni fog vagy addigra már nem lesz hatásos?
2021. dec. 17. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Szia, felhelyezéstől számított 4 órát érts, de ha nagyon tutira akarsz menni, akkor 3,5-et. De nem kell egy órával előbb feltenni, felolvad 10 perc alatt is. Simán működik úgy, hogy bedugod, kis hetyegés, beszélgetés, smaci és már mehet is. Én úgy használtam, hogy a fürdőben bedugtam és beléptem a hálóba, majd aktus végén zuhany nagyon alaposan, hüvelybe is irányítva, majd utána még egy kúp. Így tuti volt. Viszont rossz íze van, erről tudjál!:)
2021. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy felhelyezés után 4 órán belül kell, hogy megdugjanak. :)


#1: Bocsi, de a kúpot pont nem szabad kimosni!

2021. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2: olvashattad: aktus után zuhany és új kúp. 🙂
2021. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De ha új kúpot nyom fel, minek mossa ki az előzőt?
2021. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4:Én azért csináltam így, mert szeretőm van és 4 órára béreltünk mindig szobát.Tehát nekem a légyott elejére tuti volt az első kúp, a végére meg a második. A spermiumok pár órát élnek még, a 2. kúp elbánt a végével. :) De a használati utasítás szerint véd a felhelyezés után, 4 órán belüli szex esetén.
2021. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az egyes válaszolóknál lesznek a pharmatex babák, csak szólok, hiába új kúp, ha kimosod előzőt
2021. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
#6: nem tudom, a modszert- a körülmények ismereteben- nogyogyasszal egyeztettem. Logikus volt a magyarazat: a kimosott spermatol nem leszek terhes, ami maradt, azt elintezi az új kúp. Nálam bejott.
2021. dec. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
elég szomorú, hogy ilyen nőgyógyászok léteznek
2021. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: szerinted mi nem OK a modszerben? Már nem menstrualok, csak kivsncsisagbol kérdezem....
2021. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha kimosod, nem hat, nem poenbol van rairva hogy csak kivulrol szabad mosakodni, utolag meg mindegy mit dugdosol fel
2021. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!