Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta vagy hüvelygyűrű?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta vagy hüvelygyűrű?

Figyelt kérdés
Melyik a megbízhatóbb, illetve ti melyikben bíztok/bíznátok jobban? Melyiket lehet jobban elrontani? Melyik ad nagyobb biztonságérzetet? Melyik a károsabb az egészségre?

2021. dec. 18. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Talan inkabb tabletta, de minkdetto sz.r.


Miert nem hormonmentes spiral?

3 vagy 5 evre nyugtod van, nem lehet elrontani sem.

2021. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se hosszútávon.
2021. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szültem még, szóval hormonmentes spirálom nem lehet. Meg nem is akarok gyulladást miatta. Igazából én sem akarok hormonos fgg-t csak muszáj. Tudom hogy szar mindkettő csak nincs más választásom...
2021. dec. 21. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogamzásgátló krémet próbáld ki. Nekem bevált.
2021. dec. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egyaltalan nem igaz, hogy csak annak lehet spiralja, aki mar szult. Kb a 70-es evekben elterjedt legenda... Nekem is az van 25 eves korom ota, nem szultem. Gyulladas es hasonlok szinten regrol maradt horrorsztorik.

Az egyetlen hatranya nalam, hogy 1-2 napig erosebben gorcsolok menstruacio alatt, mint azelott.


Ez az interju a rez-gyongyrol szol, ami a spiral "modernebb" valtozata. Ezen kivul rez-lanc is van, tehat harom geometriai formaban elerheto a dolog. A nogyogyaszod (ha tapasztalt) tudja megmondani, hogy a te mehedhez melyik illik.


"Vannak olyan hölgyek, akinek kifejezetten ajánlaná?


Nincs egy kiemelt csoport, bárkinek felhelyezhető. Már tíz éve leszámoltunk azzal a dogmával, hogy a méhen belüli fogamzásgátlók még nem szült nőknél nem alkalmazhatóak, bárkinek fel lehet mindegyiket helyezni, teljesen kíméletesen. Abban ez a gömb formaelőnyt jelent, hogy náluk a méhűr kisebb, így minél jobban idomul a formájához, annál kevésbé irritáló, így kifejezetten ajánlható lehet.


Van, akinek viszont nem javasolná a Rézgyöngy fogamzásgátló eszközt?


Kizárólag azoknak, akiknek valamilyen rézérzékenysége van. Én mindig megkérdezem a Rézgyöngy iránt érdeklődő hölgyeket, hogy tudnak-e bizsut hordani, vagy irritálja őket. Ez az egyetlen kizáró ok, de nekik semmilyen más réztartalmú eszközt sem ajánlanék."


( [link]

2021. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem nőgyógyász (3 is van) mind azt mondta hogy nem lehet spirálom mert nem szültem. És azt sem tudom hogy ezt minden hónapban kiszedi a doki majd vissza? Mert ha igen akkor köszönöm, nem kérem. Biztos nagyon fájdalmas mikor felnyomják, olyasmi lehet mint a laminaria. Bár lehet hogy tévedek, de ha nem akkor hallani sem akarok róla...

4-es nincs olyan hogy fogamzásgátló krém. Bár erre valszeg már rájöttél mikor láttad hogy mindenki halálra lepontozott. Pharmatex baba csináló krémek meg nem érdekelnek, nem bízom a kenőcsökben.

2021. dec. 22. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Akar hiszed akár nem létezik és terhes se lettem tőle.


Hormonmentes.hu

2021. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es szerencséd volt. Én nem kockáztatok. Azért választom a hormonos megoldást, de amúgy ebben sem bízok ezért nem lesz hüvelybeélvezés ezentúl sem. Így már csak nem leszek terhes. :D
2021. dec. 22. 16:20
 9/9 anonim ***** válasza:

100%, hogy tevedett az a harom nogyogyasz. Talan keress fel egyet, aki tisztaban van a modern orvostudomannyal is.


Pont ez a lenyeg, hogy nem minden honapban teszi fel, hanem 3 vagy 5 evig benn van, attol fugg, melyiket valasztod.

Egyszer felteszi es kesz.

2021. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!