Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ez a második levél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez a második levél a Yasmin tablettából, akkor védve vagyok, igaz?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem el szedni a Yasmin fogamzasgatlot, mult hónapban megjött 28 napra. Még maradt 7 szem a második levélből, és ma éjjel együtt voltam a barátommal, ő azt mondta kihúzta időben de szerintem nem. Pontosan egy hét múlva kene megjojjon. Van okom aggódni, vagy véd a tabletta? Kb mindig ugyanakkor veszem be, ebben a hónapban 2x fordult elő hogy másfél órával később tudtam csak bevenni.

2021. dec. 23. 09:49
 1/6 A kérdező kommentje:
*4 szem maradt, bocsánat!
2021. dec. 23. 09:52
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Már bőven védve vagy. Az első teljes levél végigszedését célszerű megvárni hogy látni lehessen hogyan reagálsz a tabira, már a megvonásos alatt mehetett volna a "téma". +/- másfél óra nem oszt, nem szoroz, ha valami nehezet eszel ami lassabban szívódik fel, halad át a tápcsatornán az is okoz simán ennyi eltérést.
2021. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És tegnap használtam betadine kupot, az sem csökkenti a hatását, igaz?
2021. dec. 23. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 miért csökkentené a hatását??? Nem a vastagbél-traktusba raktad (a hatóanyag onnan szívódik fel), s gondolom a hasad sem ment.
2021. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 exronin ***** válasza:
Ha nem hatna, nem árulhatnák. Hallottál már olyat, hogy valakinél nem hatott?
2021. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 exronin ***** válasza:
Kihúzatod a barátoddal a végén? Ha gyógyszert szedsz, akkor minek?
2021. dec. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!