Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szex után másnap véreztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex után másnap véreztem kicsit, pedig még nem volt ideje a vérzésemnek, és olyan előváladékom volt rózsaszínes, mint mikor meg szokott jönni, akkor tuti nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés
Persze még van kis idő a vérzésemig, el is múlt az a kis vérezgetést, most semmi. Ugye így már tuti, hogy nem leszek terhes?
2010. szept. 7. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Tiszta zagyvaság amit írsz.

szex utáni vérzés nem normális, ha nincs itt az ideje a menstruációdnak és a terhességet sem zárja ki. sok minden okozhat ilyen vérzést, méhszáj felmaródás, fogamzásgátló tabletta közti vérzése..stb.

inkább védekezz normálisan, akkor nem kell félned, hogy terhes vagy.

2010. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zagyvaság, én sem értem igazán, hogy mi ez a dolog, még nem történt velem ilyen, és igen, nagy hiba volt nem védekezni tudom, de most a legnagyon kérdés az, hogy teherbe eshettem-e megszakításos módszerrel. Terhességi teszt mennyi idő után mutat biztosat?
2010. szept. 7. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen teherbe eshetsz megszakításos módszerrel.
2010. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, teherbe eshettél megszakításos "módszerrel". Az esély meg van rá, most hadd ne kezdjem magyarázni, miért.

2 héttel az aktus után tesztelj, addig fohászkodj sűrűn. Aztán megírass tablettát vagy húzzátok fel azt a nyavalyás gumit!!! most ebben mi olyan rohadt nehéz? komolyan, ezt nem értem. Miért nem lehet normálisan védekezni? akkor megspórolhattad volna magadnak az ideggörcsöt meg egy esetleges nem kívánt terhességet.

2010. szept. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy tévhit,amit igyekszem sűrűn leírni,hogy elolszlassam.Teherbeesni nem feltétlenül akkor esik,azon az éjszakán,amikor szexel.Utána pár nappal is megtörténhet a megtermékenyítés.Szex alkalmával bekerülnek a spermiumok a hüvelybe,ott eléldegélnek még jó pár napig.Ha ezalatt az idő alatt van peteérés,akkor megtermékenyíthetik az ott időző spermiumok.Ez napokkal az együttlét után is lehetséges.Ezután a megtermékenyített petesejt elvándorol egészen a méhig,ahol beágyazódig.Erre kb. két hetet kell várni.Ekkor beszélhetünk csak terhességről.A szervezet elkezdi termelni a HCG hormont,ezt mutatja ki a vizeletből a terhességi teszt.Vagyis a szextől számítva két hét múlva érdemes csak tesztelni,sőt még pár nappal később sem árt,ha negatív lett a teszt.

A szex utáni vérzésed sok mindentől lehet.Érdemes lenne felkeresnek az orvosod,hogy ő mit szól hozzá.Ha már ott vagy beszéld meg vele,hogy ezentúl normálisan akarsz védekezni és mit ajánl.Gumit vagy tablettát.

Jó lenne minél elöbb elmenni,ha esetleg azt mondja szükséged van most 72 órás tabira,akkor még legyen időd bevenni.

2010. szept. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálam volt,ilyen,lehet h. felsértettétek a bőröd,vagy kifakadt egy ciszta,de menj el dokihoz ő okosabbat tud mondani és biztosat,nekem 1-2 alkalommal volt ilyen,de nekem hamar elmúlt.
2010. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!