Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció alatti szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatti szex, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Szeptember 17én voltam együtt a barátommal amikor még a 3. napon menstuáltam, de volt bent tampon és csak pár percig tartott az aktus. Belém sem élvezett, előtte kivette. Ciklus.hu szerint szeptember 20tól kellett 'vigyázni', szóval eszerint fel sem merülhet a terhesség. Tudom hogy tesztelnem kéne, de annyira ideges vagyok hogy max holnap fogok a barátomnál, ha addig sem jön meg. Most olvastam végig rengeteg abortuszos oldalt, és már annyira bebeszéltem magamnak hogy már sírok... Egyébként mindig szoktunk gumit használni, csak most az egyszer nem. 29. napon vagyok ma, még csak 1 napot késett. Szerintetek lehetek terhes?
2011. okt. 13. 22:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
menstruáció nem véd a teherbeeséstől
2011. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 DiMalto ***** válasza:
80%
1. igen 2.pár percért nem volt érdemes bele kezdeni 3. ha kiveszi akkor is lehet belöle gyerek,hiszen az ugyn. előváladék is tartalmazhat élő spermiumot
2011. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 napietus ***** válasza:
100%

lehetsz, két okból. először is az esetleg belédkerült hímivarsejtek 3-4 napig is életben maradnak benned. másodszor már elkezdődött a ciklusod a menstruáció első napján, innentől bármikor lehet spontán peteérésed. szóval teszt. a ciklus.hu arra való, hogy a gyereket tervezőknek támpontot adjon, mikor érdemes, nem fogamzásgátló módszer.


ezen kívül amiatt is késhet, hogy a bomló vért és egyéb cuccot sikerült a nyitott méhszájadon keresztül visszatuszkolni, illetve mivel még gumi sem volt, egyéb baktérium is odakerülhetett és fertőzést okozhatott.


kérdezd meg magadtól, megérte-e.

2011. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
amúgy fix 28 napos ciklusaid vannak?
2011. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

1.(hajtépés)

2.lehetnél,de nem vagy

3.tampon bent és mehet a menet?(normálisak vagytok-e?)

4.Fogamzásgátló tabi megoldaná a problémátokat.

2011. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha még tampon is volt bent, és még messze volt (elvileg) a peteérés is, akkor nem valószínű, nem? Meg azt olvastam hogy csak akkor tartalmaz (élő) spermiumot ha az előző aktus előtt nem volt pisilni. Már pedig most ez sem áll fent
2011. okt. 13. 22:25
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen, 27-28 naposak általában, de múltkor mondjuk 24re jött meg, de szokott 31re is nagy ritkán.

Tudom hogy nem érte meg, de már nincs mit tenni.

2011. okt. 13. 22:26
 8/19 napietus ***** válasza:
100%
édes Istenem, most látom, hogy a tampon is bent volt...bolond vagy te lánygyerek? tudod, mekkora veszélynek tetted ki magad? egyáltalán hogy fért be a pasid farka, ha bent volt a tampon? és hogy tudtad utána kiszedni???
2011. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az egy másik történet. Épp ezaz hogy épp csak betette párszor, de nem is teljesen. Amúgy simán ki tudtam szedni, még a madzag is kint volt.
2011. okt. 13. 22:28
 10/19 napietus ***** válasza:
100%

amit olvastál, az meg a népi megfigyelés kategóriája, kb. mint Medárd napja és a negyven napos eső.


amúgy a fertőzés nagyon komoly dolog, meddőséget is okozhat, meg csomó egyéb dolgot. orvost keress fel, dicsekedj el neki, milyen okosak vagytok.

2011. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!