Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességi tesztet mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességi tesztet mennyi idő után csinálhatok?

Figyelt kérdés
Együtt voltam barátommal, es nagyon félek hogy aktus közben a gumiból kifolyhatott a sperma amitől terhes lehetek(mivel miután ő elment még csináltuk egy kis ideig ,tudom,nem lett volna szabad),es minél előbb szeretném teszteltetni magam hogy az vagyok e vagy sem.Menstruációm majd csak 20. kell legyen, de addig megöl a tudat hogy lehet terhes vagyok. Mennyi idő után tudom megcsinálni a tesztet?Minél előbb szeretném a tesztet, de mennyi a minimális idő amikor már lehet?Hallottam olyat hogy aktus után 2 héttel lehet mar tesztelni,ez igaz? Mennyit kell még várnom,mert megőrülök..

2022. jan. 4. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak érzékenyebb tesztek, amik már 2 hét után kimutathatják a terhességet.

Vegyél 2 hét múlva, ha nagyon izgulsz, de mindenképp többet érdemes venni. Akkor is ha negatív az első teszted, rá 1 hétre még végezz el egyet, biztos, ami tuti.

Amúgy nem tudom meddig csináltátok még azután, de nem nagy esély van rá, hogy terhes legyél.

2022. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tesztek, amiket korábban meg lehet csinálni, olvass utána, neten rá tudsz keresni, és a legtöbb dobozán is rajta van. Illetve létezik egy vérvizsgálat, ami egy bizonyos hormont (HCG) mutat ki, ha terhesség áll fenn. Ezzel nem kell a 12. hétig várni. Ez biztos eredményt mutat.
2022. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1-es írja, vannak olyan tesztek amik elvileg akár 2 hetes terhességet is képesek kimutatni, de biztosabb eredményt 3 hét után érdemes csinálni rá egy hétre kontrollteszt. A kettő együtt már majdnem 100%-os eredményt ad. A teljesen 100%-os eredmény amit a #2-es ír, laborvizsgálat, HGC-re, de az nem egy olcsó mulatság (míg az otthoni teszteket 1k körül megkapod bármelyik drogériában).

Egyébként lecsúszott a gumi? Nem? Akkor nem vagy terhes. Elég jól tapad, ha "egyben" volt az óvszer sityakjábnan a cuccos akkor nem folyt ki semmi.

2022. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Kifejezetten olcsó mulatság a vérteszt, 3as. Ha a kérdező 18 alatt van, diák, akkor a nőgyógyász kérheti a vérvételt, és teljesen ingyen lesz. Én 17 évesen voltam így, volt egy problémám, és biztosan ki akarta zárni a terhességet, egy forintot se kellett fizetnem. És ez nem nagyon téved.
2022. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva 10-es Facelle teszt vagy hcg vérvétel ami 3-4000 Ft vagy ingyen ha kiírják neki így van
2022. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!