Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így használ a pharmatex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így használ a pharmatex?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pharmatex tablettát szeretnék használni. Lenne egy olyan kérdésem, hogy azzal tisztában vagyok hogy 10 perccel szex előtt kell felhelyezni. De ez a 10 perc az egész együttlét kezdete előtt történjen vagy aktus közben az orgazmus előtt 10 perccel is lehet? Ha felhelyezem a tablettát és közben elkezdjük a szexet a gyógyszer kifolyhat hatástalan lehet? Vagy amint felhelyezem onnantól mehet a szex is csak orgazmus nem, vagy felhelyezem és 10 percig semmi?? Egyszer használtam de megijedtem mert rendesen folyt ki belőlem az elejétől kezdve és úgy gondoltam ha kifolyik nem használ majd, igy inkabb a későbbiekben mellőztem a használatát. Köszönöm



2022. jan. 6. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Együttlét előtt 10 perccel kell felhelyezni. Ha kifolyik az nem baj, nem fog felszívódni mint egy testápoló, de attól még védve vagy.

Annyit kell még tudni róla hogy 1 aktus 1 tabi.. Tehát ha első menet után szeretnétek még egyet szexelni akkor újból fel kell helyezned egyet az aktus előtt 10 perccel.

2022. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Maskor olvasd el a betegtajekoztatot:

"Alkalmazás előtt a tabletta megnedvesítendő néhány csepp vízzel. A mutató ujjat használva, helyezze fel a tablettát mélyen a hüvelybe, a folyamat egyszerűbb és eredményesebb hanyattfekve. A tabletta feloldódásához 8-10 percre van szükség, ezért legalább tíz perccel a közösülés előtt kell felhelyezni. Az elolvadt tabletta három órán át biztosít védelmet. Amennyiben a közösülést megismétlik, újabb tabletta felhelyezése szükséges."

Tehat aktus elott minimum 10 perccel.

Egyebkent a pharmatex igencsak orosz rulett jatek. Nem veletlen van az a fogalom hogy pharmatex baba. Szoktak mondani hogy helyesen kell hasznalni es nem lesz baj.. sok rosszat olvastam mar rola nem igaz hogy annyi no rosszul hasznalta.. De te tudod :)

2022. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Konkrétan léteznek facebookon pharmatex babás csoportok, szerintem ez elég beszédes. Válasszatok valami megbízhatóbb eszközt/ módszert.
2022. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Miért nem jó nektek a hagyományos 69es sex? Ott minden anyag odamegy ahová való, és hatalmasat lehet élvezni.
2022. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az egész együttlét kezdete előtt!!! de ha ennyire nem bírtok magatokkal van pharmatex krém ami rögtön hat
2022. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!