Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen esetben vegyek esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben vegyek esemény utáni tablettát vagy sem?

Figyelt kérdés
Párommal együtt voltunk az este folyamán. Közben észrevette hogy elszakadt az óvszer, de nem szólt, én pedig nem vettem észre. :( Nem bennem ment el, mert előtte kivette de nem tudom mit csináljak. Ilyen esetben kell az esemény utáni tabletta vagy sem ? Egy nagy adag hormon tudom, szerinte felesleges ... Én viszont nem akarok teherbe esni mert még nincs itt az ideje. Semmilyen szempontból nem vagyok felkészülve rá.
2022. jan. 20. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kellőképpen elviselhetetlen a személyiséged akkor ne vegyél be semmit mert az a legjobb fogamzásgátló módszer.
2022. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szemèlyisègemnek szerintem semmi köze ehhez a dologhoz... Ha normális választ nem tudsz adni akkor megkérlek trollkodj máshol más témában. Szép estét !
2022. jan. 20. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az esély, de benne van a pakliban. Ha ovu környékén vagy akkor ballagj be a nődokihoz, vagy valamelyik sürgősségi esemény utáni ambulanciára.

Ja és lőjj egy kis spermicid zselét. Óvszer szakadás esetén igen hasznos, ha még "időben" észreveszitek.

2022. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!