Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért fájdalmas az együttlét?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájdalmas az együttlét? Lehet köze a fogamzásgátlóhoz?

Figyelt kérdés

Augusztus óta fogamzásgátlót szedek (Jangee), és az utóbbi pár hónapban fájdalmat tapasztaltam szex közben. Pontosabban a hüvelynyílásnál. Az együttlét elején erősebb fájdalom, aztán alig érezhető. De sokszor az együttlét után be is dagadnak a kisajkaim és fájdalmas az érintésük.

Voltam dokinál is, de ő azt mondta fertőzés, írt fel nekem és a páromnak is krémet rá de nem segített. Lehet köze a fájdalomnak a fogamzásgátlóhoz? Vagy mi okozhatja? Mit kellene tennem?



2022. febr. 1. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Okozhat hüvelyszárazságot, igen. Használjatok síkosítót.
2022. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak teheted ne szedd. Nekem menstruációs problémák miatt kellett rászoknom 3 éve. Hadd ne mondjam, hogy már lassan másfél éve nemtudunk szexelni..A fájdalom amit érzel csak rosszabb lesz. Ha csak védekezés miatt szeded, válassz más megoldást mert ez hosszútávon kegyetlen..
2022. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt mert teljesen kiszátadtam. Még előjátéktól is alig volt valami
2022. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor fogamzásgátlót szedtem, akkor szó szerint nem tudtam benedvesedni. Viszont azt tudni kell a fogamzásgátlóról, hogy a legtöbb doki minden szarra azt írja fel. Rendszertelen ciklusra is, pedig nem lesz ettől rendszeres. Csak a szervezetedben leállítja a folyamatokat. Az a vérzés pedig nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés. Tiniknek pattanásra is felírják, pedig nagyon nem való egy fiatal szervezetébe. Más fogamzásgátlási módszert pedig nem ajánlanak. Vannak hormonmentes fogamzásgátlók (rézspiràl, gumi stb) is. Szóval ha valaha gyereket szeretnél és nem akarod egész életedben a menopauzáig szedni, akkor váltsál még időben. Nagyon sok nőnek tette tönkre egy életre a ciklusát, intézte el, hogy többet ne lehessen gyereke vagy okozott trombózist. Nekem mindhárom felsoroltat okozta. Ha pedig az orvosod trombózisra való hajlamot nem vizsgálta (fizetős vizsgálat), nem csinált hormonvizsgálatot előtte, akkor keress másik dokit, mert ez oroszrulett. Bármikor nagyobb bajod lehet, mint a hüvelyszárazság. Tanulj inkább más kárából.
2022. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Valószínűleg hamarosan leteszem a tablettát, a válaszaitok alapján nagy esély van rá, hogy attól van, emellett nem szeretném, hogy súlyosabb problémákat okozzon.

2022. febr. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!