Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Drovelis fogamzasgatloval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drovelis fogamzasgatloval tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Utananeztem már itt, de csak 1-2 kérdést talaltam a fenti fogamzasgatloval kapcsolatban.

December végén kezdtem el ezt szedni, elotte Lyndinette-t használtam, de sajnos 1-1 mellékhatás miatt abba szerettem volna hagyni.

Szoval el kezdtem szedni a Drovelist és hal Isten ezek a mellékhatások megszűntek, örültem is neki. Viszont most fogok a 2. levél végére erni és nagyon rendszertelen a menzeszem.

Aki nem ismerné, ez a fajta fogamzásgátló 24 db alapgyogyszert és 4 db placebotablettat tartalmaz, a 4 placebos nap valamelyiken kellene megjonnie. Nekem egyik levelnel sem akkor jött meg, hanem elotte akar 1-2 héttel, hol nagyon erősen, hol tényleg csak barnazosan, de volt hogy több napig folyamatosan jött valami.

Tudom, hogy egy új fogamzásgátló esetén az első három hónap a “teszt” hónap es be kell állnia a rendnek, de ugye elotte olyan regen váltottam tablettát, hogy mégis megijeszt, hogy a második levelem után is rosszul jött meg..

Tapasztalatok ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban? Másnak beállt aztán?


Ui.: azért nem hívtam még fel a nogyogyaszt, mert az alkalmazkodási időszakból van még egy hónap hatra, de nyilván picit idegesit, keresnék egy kis megnyugvást.. 😅


Köszönöm!


2022. febr. 27. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezt a gyógyszert szedem, nekem teljesen jól működik, 3. placebo tablettánál megjön az első levél óta. Szerintem furcsa, hogy neked előtte 1-2 héttel megjön, de tény, hogy kell egy kis idő, mire hozzászokik a szervezeted.
2022. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Neked beállt végül rendesen a gyógyszer vagy váltanod kellett? Én is hasonló gondokkal küzdök, az első hónapot végig vereztem/barnaztam, most a második levélnel is kb 5 nap volt mikor nem volt semmi, és még vissza lenne 10 aktív tabletta de már mintha menstruálnék.

2022. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nem vált be, kivartam az első 3 hónapot, nem állt be a menstruaciom, nem szivodott fel rendesen a gyógyszer, úgyhogy újabb váltásra volt szükség..
2022. júl. 3. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!