Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Drovelis fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Drovelis fogamzásgátló tablettát hogyan kell szedni?

Figyelt kérdés

Az orvosom azt mondta a menstruáció 1. napján kell elkezdenem szedni. A többit nem tudom mert nagyon elhadarta.

De ha interneten jól olvastam akkor az első naptól kezdve 1 hónapon keresztül végig kell szedni naponta?


2021. dec. 28. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon egyszerű megérteni az útmutatót...
2021. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat de még útmutatót se kaptam.
2021. dec. 28. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindennap kell szedni. Csak össze ne cseréld a rózsaszín vagy fehér tablettát
2021. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De, kaptál útmutatót, benne van a gyógyszer dobozában. De ha az nincs meg, akkor egy google keresés az egész:

[link]

Ez a baj sok orvosnál, hogy csak felírja, és hadar valamit. Jó lenne inkább alapos kivizsgálás után felírni, és normális tájekoztatást adni. Senki se úgy születik, hogy mindent tud.

2021. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. dec. 28. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!