Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a vérzésem tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a vérzésem tabletta mellett,egy tabi kimaradt, de mindig megszakitasosan is védekeztünk. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

Az utolsó héten egy szem tablettát 12 órán túl vettem be, nem volt nálam a tabletta, nem itthon ejszakaztam és utána egyből munkába mentem, nem tudtam hazaugrani érte.

Pénteken vettem be az utolso tablettát és általában hétfőn már megszokott jönni. Kedd van és semmi jel. Terhességi azért is kizartnak találom, mert mindig "megszakitjuk" még a tabletta mellett. Felborulhatott csak a hormonháztartásom? Szombaton fájt a derekam nagyon, de aztán semmi.



2022. márc. 8. 08:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy kérdezed, igazán jól esik.

Ennél a tortenetnel az volt a gond, hogy túlszedtem a tablettát egy héttel, amely utólag esett le. (Kicsit bonyolult hogy hogy sikerült ezt összehozni, ha nem haragszol nem írom le). Nagyon figyelmetlen voltam, azóta is haragszom magamra.

A következő alkalommal 2-3 napig volt egy kevés vérzésem, de az sem a megszokott volt. Felborult hormonháztartásomra fogtam.

Múlt héten mikor meg kellett volna jönnie pedig megint semmi, de mégcsak derékfajás sem.

Bár továbbra is védekeztünk tablettával is és megszakitassal is,

azért csináltam tesztet és negatív lett.

Megvárom a következőt és ha megjön, ha nem orvos.



Miért kérdezted egyébként? Hasonló problémával küzdesz?

2022. máj. 21. 10:20
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nem, szerencsére nincs ilyen gondom, nemrég szültem, mi óvszerrel védekezünk jelenleg...

Azért kérdeztem, mert olyan kétségbeesettnek tűntél és csak tudni szerettem volna, hogy jól vagy-e már!

Keress fel orvost mindenképpen, és ha eszedbe jut írd meg mi van Veled!

Remélem rendben lesz minden! 🙏❣️

2022. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!