Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy oldjam meg, hogy ugyanúgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg, hogy ugyanúgy csütörtökön kelljen bevennem az utolsó gyógyszert? Most szedjem a másik levéllel vagy tartsak 8napos szünetet?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy csütörtökön kellett volna beszednem az utolsó gyógyszert csak teljesen kiment a fejemből és tegnapig szedtem.Használati utasításom nincs mielőtt vki azt írná olvassam el, nem volt a dobozban.
2010. szept. 13. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy szedhetted tovább, ha egy levélen 21 szem van? Elkezdted a következő levéllel? Ennyire nem vagy képben, hogy kell szedni? Valakinek a megmaradt bogyóját vetted meg, ezért nincs hozzá leírás?

Ha így van, nagyon felelőtlen vagy.

...már ha fogamzásgátlóról van szó :-((

2010. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem világos, hogy lehet "véletlenül" a kelletéténél tovvább szedni a gyógyszert, amikor 21 van egy levélben.
2010. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel volt már hogy ment a hasam 3szer miután bevettem a gyógyszert ezért bevettem utánna még gyógyszert, mert nem akartam teherbe esni, meg 1szer hánytam és utánna is bevettem gyógyszert. És így muszály volt a köv. levélből beszednem. Meg azért szedtem tovább mert családi gondjaim voltak ls sajknos elkallódott a figyelmem. Nem felelőtlen vagyok előtte kérdezd meg, hogy miért kezdtem el a másik levéllel szedni.
2010. szept. 13. 09:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig, már ne is haragudj, de elég felelőtlenség úgy szedni valamit, hogy legalább a neten nem keresed meg a betegtájékoztatóját... Inkább kérdezz meg egy orvost, hogy most mi legyen, mert rémesen össze-vissza szedted.
2010. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem felelőtlen vagyok előtte kérdezd meg, hogy miért kezdtem el a másik levéllel szedni."

Ha nem tűnt volna fel, pont ezt tettem. Kérdéseket tettem fel. Pfffff...

2010. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy szedhetsz olyan gyógyszert aminek nincs leírása?Egy fogamzásgátló nem játék?Tönkre is teheted az egészséged,nem véletlenül kell előtte vérvételre menni, na meg ez is gyógyszer, szóval nem lehet csak úgy bevenni úgy ahogyan te akarod, na meg azért mert hasmenésed van,még nem biztos h. ki is jött belőled.Nem értelek.Nem tudom hány éves vagy,de ezek szerint vmi pszichológiai vizsgálatot is kitalálhatnának h. egy lány agyilag érett-e egy fogamzásgátlóra.Mert ezek szerint te nem vagy elég felvilágosult.
2010. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És a szünet mindig 7 napos...
2010. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!