Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Részletesen lejjebb! Szept.7-é...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részletesen lejjebb! Szept.7-én (kedd) kezdtem el szedni életemben először fogamzásgátlót (harmonet) de kül. Ok miatt szerdától már nem vettem be. Elkezdhetem szedni most?

Figyelt kérdés
Na az történt,amint fent is írtam,elkezdtem szedni a gyógyszert(menstr.4.napjában voltam).De szerdán már nem vettem be többet.Szeptember 12-én pedig ismét megjött.Nem tudom,hogy az az 1 szem zavart be?Szeretném elkezdeni szedni a gyógyszert,és az a kérdésem,hogy most elkezdhetem szedni,hogy így jött meg??és ha igen akkor ugyanazzal a levéllel folytassam,vagy másikat kell föliratnom?segítsetek légyszi
2010. szept. 13. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
agyat nem tudunk adni...
2010. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg nődokidat....(ész hová mész???????)
2010. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te normális vagy?

Tudod egyáltalán mitől van vérzés a szünetben?

Azért basszus, mert a hormonok megvonása miatt leválik a nyálkahártya. Jó hogy megjött, ha abbahagytad a szedést.

De most őszintén, ha még egy ennyire egyszerű dologhoz is hülye vagy, miért nem védekezel más módszerrel? (Tudom, a dugáshoz nem kell ész, csak ösztönök...)

Battyogjál el szépen az orvosodhoz, és meséld el neki milyen ügyesen sikerült belepiszkálni a hormonrendszeredbe....

2010. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!