Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az normális, hogy nem csurgott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem csurgott ki az ondó szex után?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni és most történt meg az első szeretkezés gumi nélkül,kivárva a tabin lévő időtartamot amikortól már hat a tabletta. Mikor a barátom elment bennem, vártunk pár másodpercet aztán én elrohantam a mosdóba, hogy ne csurogjon le az ágyra. A mosdóban azonban teljesen értetlenül álltam és egy kicsit be is pánikoltam, hiszen semmi sem csurgott ki. Pont olyan volt, mintha gumival csináltuk volna. Mondjuk az igaz, hogy ez már a második menet volt pár órán belül (az elsőnél nem bennem ment el), szóval lehet, hogy olyan kevés volt, hogy nem csurgott ki? Lehetett emiatt? De ha nem csurog ki akkor hova megy? Ez normális, hogy nem csurog ki? Volt már veletek is ilyen? Próbáltam rákeresni erre neten, de sehol nem találtam meg pont ezt a problémát,szóval örülnék ha valaki tudna nekem válaszolni, aki jobban ért ehhez, mint én, mert egy kicsit aggaszt a dolog.

2022. márc. 15. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Párhuzamos univerziumban épp gyereket csinált neked ezek szerint. Vagy... Nem is ment el.
2022. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenen ne aggódj, valószínűleg olyan kevés jött, hogy nem jött ki, vagy el sem ment.
2022. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Idő, mire kicsurog. Szex közben sok a nedvesség, észre se veszed, keveredik a sajátoddal. De nekem olyan is volt, hogy késő este szexeltünk, és másnap délelőtt még jött valamennyi (pedig fürödtem). És nem kell egyből rohanni wcre, ez nem valami méreg, amitől meg kell szabadulni, töröld meg magad, aztán bújjatok össze, élvezd ki. Szeded a tabit, semmi gond nem lehet.
2022. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

A prosztata hamar képes újratermelni a váladékát, ami áttetsző és hígan folyós, nem fehér, nem alvadt. Tehát jobban folyik kifelé.

Ha nem folyt ki semmi, akkor be sem ment... Te jobban ismered, láttad már az óvszert második menet után is, tudhatod, hogy üres volt-e.

Én arra tippelnék, hogy még nem bízik eléggé a tablettában, zavarja az újdonság, izgult, nem ment el.

2022. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ondó mennyisége változik, egy része bent marad és lassan ürül csak ki, legkésőbb a következő mensivel. Számít az is, mennyire hatolt mélyre, mikor elment. De egyéni alkat kérdése, hogy mennyire folyik ki.

Volt olyan barátnőm, akiből szinte semmi nem folyt ki, pedig alaposan telepumpáltam, a feleségemből viszont állandóan kifolyik.


Nem muszáj egyből a mosdóba rohanni. Legyen kéznél pár papírzsepi, megtörölgeted, utána simogatjátok egymást és ráérsz később megmosdani.

2022. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!