Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ilyenkor a minimális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ilyenkor a minimális vér?

Figyelt kérdés
03. 11en vettem be egy esemény utáni tablettat ma 03.15 van és pisi után törlésnel nyálkás vér volt
2022. márc. 15. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen
2022. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eseményutáninál minden normális. Addig örülj, amíg csak ennyi a bajod. Másnak hónapokra felborul a ciklusa, olyan erős vérzése van, hogy a tena bugyipelus jó csak vagy meg sem jön. Van aki szédül folyamatosan tőle. Ez csak a szűk ismerősi köröm tapasztalata.

Máskor jobb, ha védekeztek. Ezzel a gyógyszerrel a szervezeted tönkreteheted akár. Ennél még a fogamzásgátló is jobb, pedig az sem egy cuki szer (a ciklusba bekavar, mivel leállítja a peteérést, trombózist okozhat, ha hajlamod van rá stb), de ennél még az is jobb.

2022. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valószínűleg most 2 hét után újra megjott a mensim, este még egy picike volt törlésnel de reggelre több és azóta is jön mint mikor mensizek.. Szedtem fogamzásgátlót de egy ideje abbahagytam és most egy abortusz helyett vagy egy második baba helyett gondoltam ez a legjobb választás mivel most még egyáltalán nem szeretnék 2.gyereket abortuszom meg még soha nem volt de nem is szeretnék
2022. márc. 16. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!