Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos közösülés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos közösülés?

Figyelt kérdés
Mennyi esély van így teherbe esni?
2022. márc. 19. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
sok
2022. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen minimális, ha időben kihúzza.
2022. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos sok
2022. márc. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Én kb 10 év alatt egyszer se lettem így terhes.

Sőt a barátnőm se, aki hasonló ideje védekezik így.


De csak akkor védekezz így, ha nem lenne olyan világkatasztrófa, ha nem válna be. Mert elég egyszer hibázni

2022. márc. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Valójában nem sok, de ezt senki nem szereti hangoztatni, mert az ennél biztosabb (értsd: nem a férfi önkontrollján álló vagy bukó) módszerek irányába akarjuk terelgetni az embereket.
2022. márc. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi mindig észnél van akkor nincs vele gond.
2022. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bqrátnőmmel mi is így csináltuk, amíg a covid alatt nem tudtunk neki gyógyszert felíratni.

Szülei elvileg harminc x éve így csinálják, csak Ő született, aki tervezett volt.

Szal karantén alatt, nagyjából fél évig nem lett semmi baj. Észnél voltam mindig. Váltani azért váltottunk tabira, mert ezzel ugye elég rizikós a második menet, tisztálkodni kell a kettő között. Ahogy happy finish sincs.

2022. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban időben kihúzza a partnered, és nem csak akkor ha az első löket már betalált, akkor nagyon nagyon minimális az esély. Ekkora hibaszázalék bármilyen védekezésnél megvan.

Aki így teherbe esik, nos ott a pasi rosszul csinálta az biztos.

Mi 12 éve védekezünk így, soha nem lettem terhes megszakítás mellett. Kizárólag akkor egyszer, amikor NEM megszakítással csináltuk. Tehát a termékenységünkkel sincs probléma.

2022. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De srácok itt nem csak a spermáról van szóó.. nagy fertőzéseket tudunk elkapni a nőktől.. Én sose tettem be a barátnőmnek csak húzogattam rajta óvszer nélkül.. és mégis betegséget kaptam tőle orvos szerint. Szóval.. hátnemtom más hogy marad egészséges.. (az is lehet az exem félrekefélt és azért kaptam el valamit hát kitudja)
2022. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!