Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót használtok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót használtok?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható?Ti védekeztek mellette óvszerrel?
2022. márc. 28. 20:47
 1/9 anonim válasza:
80%
Semmi pénzért nem szednék.
2022. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Óvszert használunk.
2022. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Óvszer. Utálom én is és a férjem is, de sajnos nincs más megoldás.
2022. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Mindig csak óvszert használtunk, de mostmár semmit. Eddig még nem lett belőle gyerek.
2022. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 StevenUp ***** válasza:
0%
Szandál + zokni a legjobb fogamzásgàtló 👌
2022. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Symicia, teljesen elégedett vagyok, évek távlatából sincs semmi mellékhatás. Nyilván nen hasra ütésre lett ez felírva nekem. Korábban szedtem egyet, ami nem vált be, de mióta ezt használom, minden rendben. Igaz renszeresen járok nőgyógyászati kontrollra, vérvételre, fontos az egészségem. Teljesen megbízható, teszem hozzá, hogy pontosan szedem, és állandó partnerem van. Kényelmes, biztonságos a szex, számomra izgató is, hogy bennem megy el. És ami még ennél is fontosabb nekem, hogy nem pusztulok bele az alapból elég extrém menstruációs fájdalmaimba.
2022. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha az előírásoknak megfelelően szeded akkor nem kell hozzá óvszer - teljesen biztonságos úgy is (kivéve: alkalmiban, de ott az STD és nem a fogamzásgátlás miatt).
2022. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Férfiaknak kéne valami f.gátló (óvszeren kívűl) 😂 mindig mi szívunk
2022. márc. 28. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Milligestet szedek, szedtem előtte mást, az nem volt jó, össze-vissza véreztem mellette, de ez teljesen jó. Ébresztő van beállítva, hogy mindig pontosan szedjem :D nem védekezünk mellette, azért szedek fogamzásgátlót, mert mindketten utáljuk az óvszert és elszokott bennem menni.
2022. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!