Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak! Ha létezne számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha létezne számotokra fogamzásgátló tabletta, akkor hajlandóak lennétek szedni rendszeresen?

Figyelt kérdés
A lehetséges mellékhatások közé tartozna többek között pl a libidócsökkenés, fáradtság, depresszió, veseelégtelenség, majd pénisz/here zsugorodása stb.

2022. ápr. 8. 22:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, hajlandó lennék bevenni, fő a biztonság
Sosem szednék ilyesmit, fő az egészség
18 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Csajtol sem várom el (tudom hogy ez a hátsó szándék, két napja mennek ezek a kérdések kb 10 percenként kiirva)
2022. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%
Én azért sem szedném, mert nekünk folyamatos a termelés és ha ezt a termést rongálja meg az lehet hosszú távon sterilizálja a férfiakat. A másik meg hogy hosszú távra lehet a nőknek kapni spirált ami teljesen biztos védelem.
2022. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy szedném. Így is elég fáradt és depressziós vagyok. Illetve libidóm sincsen. De én nem várom el fordított esetben sem, sőt inkább ellene vagyok.
2022. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
2-es kérlek mielőtt hülyeséget írsz, legalább olvass utàna a dolgoknak. Egy nőnek nem lehet gondja a fogamzásgàtlóval? És ez a spirál dolog. Minden nőgyógyász távol tartja a nőket tőle és csak szülés után javasolja, mert gyulladàst okoz a méhben emiatt nincs menstruációnk. És igenis ha a pasi nem akar gyereket vegye ki ő is a részét a dologból
2022. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
2. Spirált nem adnak csak úgy a nőknek. "Lehet kapni" ezt így írod, mintha a boltba sétálnál be érte, nem pedig vizsgálatok, nőgyógyász, már szült mivolt stb.
2022. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Létezik férfi tabletta. De amúgy nem tudom ki szedné be, plusz, melyik nő vállalná be, hogy a pasija szedi e vagy nem a gyógyszert
2022. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 StevenUp ***** válasza:
0%
Igazából már rég lejöttem az életről. Már csak a gondolataim manifesztációi azok akik fizikailag jelen vannak az emberek között. Ha ennél is depisebb lehetnék már rég kifeküdtem volna a sinekre József Attilásat játszani. Szóval ilyen mellékhatások mellet nekem nem javallott dolog lévén hogy a modern emberiség olyan k*vamód ragaszkodik az élethez.
2022. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Az én egészségem az első.
2022. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

26 évesen miért szednék?

Lassan már itt a gyermek vállalás ideje.

Meg van minden feltétel a gyerekek érkezésére.

2022. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem szedném. Ahogy a nőtől sem várom el. Én gumipárti vagyok. Nem okoz kellemetlenséget nekem és az egészségemben sem tesz kárt.
2022. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!