Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett vagyok most is, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett vagyok most is, vagy inkább védekezzünk?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek. Ebben a hónapban 1 hétig antibiotikumot szedtem, valahol a levél közepén. Beszedtem mindet, nem maradt ki egy sem, viszont volt egy nap mikor elaludtam így az este 20-21-es időpont helyett 23 körül vettem be. Egyébként általában 20-21 között szoktam. Azt hiszem volt még két olyan nap mikor 22 körül vettem be szintén feledés miatt de ez a 2-3 óra eltérés elegendő ahhoz, hogy már ne védjen rendesen? Esetleg az antibiotikum beleszólhatott?

Most vagyok a 7 napos szünetben.

Az orvosom azt mondta hogy ilyen gyógyszereknek nincs közük hozzá, és ugye utána is szedtem még egy pár hétig a tabit, hogy az antibiotikumot már abba hagytam, szóval ha közbe esetleg nem is védett volna, most attól függetlenül még kéne…, viszont neten sokat olvastam h az antibiotikum bezavarhat stb.

Eddig mindig percre pontosan szedtem, ezért aggódom miatta de úgy hallottam h ha 12 órán belül van akkor nincs probléma.

Inkább védekezzünk, vagy csak én gondolom túl és semmi esély a terhességre?



2022. ápr. 12. 00:54
A kérdező szavazást indított:
Védekezzetek a következő levélig
Nem lehet baj belőle
10 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Minimális az esély a terhességre, de inkább ne kockáztassatok. Két hetet kibírtok gumival.
2022. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!