Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló mellékhatásai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló mellékhatásai mikor jelentkeznek?

Figyelt kérdés

Ma szedem 4 napja a tablettát és már most parázok mikor és milyen mellékhatások lesznek. A kérdésem, aki szed/szedett fogamzásgátlót, nálatok mikor jöttek elő az esetleges kellemetlen tünetek? Főleg a súly gyarapodást és a mell növekedést értem ezek alatt. Mindkettőt el akarom kerülni. Ezért is figyelem már most nagyon a súlyom és a mellem méretét is, eddig szerencsére változatlan mindkettő.

A válaszokat előre is köszönöm ❤️



2022. ápr. 17. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem semmilyen mellékhatása nem volt, első levél szedésénél egy kis fejfájás és pecsételő vérzés egyetlenegy alkalommal, ami teljesen normális. Azóta semmi. Súlygyarapodás az 5 év alatt mióta szedem, két kiló volt, azt ráfogom inkább a rizsre és a rántotthúsra:D Szebb lett a bőröm viszont és nem érzek havonta szúró fájdalmat. A mai fogamzásgátlók pont azért tartalmaznak kevesebb hormont hogy minimalizálják ezeket a mellékhatásokat, amiket rémhírként hallunk. Ha mégis tapasztalsz bármit, több mint valószínű, hogy vár rád egy másik fajta gyógyszer, ami nem okoz problémákat.
2022. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Évek alatt semmilyen mellékhatása nincs. Ez nem törvényszerű, nézd meg pl egy fejfájás csillapító lehetséges mellékhatásait. Azok is szörnyűnek tűnnek, de nem jelentkeznek mindenkinél, a fogamzásgátló ugyan ez. Járj rendszeresen nőgyógyászhoz, időnként egy teljes labor sem árt, figyelj a testedre. Ha valami van, kapni fogsz másik gyógyszert. Nem a pokolból jött ez, egy méreg nem lehetne forgalomban.
2022. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem soha nem volt semmilyen kellemetlen mellékhatása, bár igazából kellemes sem, mindössze kevésbé görcsöl a hasam. Egyszer abbahagytam 2 évre, de akkor sem tapasztaltam semmilyen változást a fájdalmasabb menstruáción kívül.
2022. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak a mellem lett picit nagyobb 2-3 hónap alatt, de ezen kívül semmi más mellékhatás nem volt a 3 év alatt mióta szedem.
2022. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem volt, ami már 3 hét után, volt, ami 2-3 hónap után és volt, ami kb. fél év után.
2022. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Én 2 hétig szedtem. Már 3 nap után jelentkezett mellékhatás. A melleim iszonyúan fájtak, a libidóm a nullával lett egyenlő. Amikor más esetben úsztam a nedvességben, addig bogyó mellett olyan száraz voltam mint a sivatag. Végül feladtam és abbahagytam. Minden probléma megszűnt. Soha többet!
2022. ápr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy rossz fajta amit szedtem, 3 hónap után rendesen összejöttek a tünetek, főleg hőhullámok formájában
2022. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!