Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nálatok mikor jelentkeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mikor jelentkeztek mellékhatások tablettaszedés mellett?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol olvastam, illetve ismerőseim panaszkodtak arra hogy a fogamzásgátló szedése óta nem igazán nedvesednek be és a szexet sem kívánják annyira. Azt viszont senki nem mondta hogy ez mennyi idő után jelentkezett a tabletta szedése elkezdése után. Arra lennék kíváncsi ha van itt olyan lány/nő aki szintén így járt, hogy neki ezek a mellékhatások mikor jelentkeztek?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2019. jan. 6. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2 éve szedem, semmi mellékhatás nincs. Szerintem csak meg kell találni a megfelelőt. Ismerősök közt 1 lányt tudok, akit nagyon megviselt, de őt sem libidócsökkenés és szárazság formájában.
2019. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére nálam sem jelentkezett eddig semmi, ezért voltam kíváncsi, hogy általában ez mennyi idő lehet.
2019. jan. 6. 11:45
 3/3 anonim válasza:
Én kb. 2 évig szedtem, semmi mellékhatást nem tapasztaltam, az elején sem. Persze néha egy két fejfájást vagy ilyesmit annak tulajdonítottam be, de ez ugye egyáltalán nem biztos hogy attól volt. Szerintem jó megoldás, a havim is mindig megjött napra pontosan (ami előtte soha sem volt így), ezért az aggódást is félre lehet tenni mellette. Persze ehhez pontos szedésre van szükség, de először is meg kell találni a megfelelő tabit.
2019. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!