Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kiszakad a gumi, egyből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiszakad a gumi, egyből észre lehet venni? Olyan kis lyuk lesz rajta, amit nem lehet észrevenni, vagy ha szakad, szakad az egész?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakad az egész. De ha nem bízol benne, hogy nincs apró lyuk, akkor utólag tölts bele vizet és ha kicsorog, akkor van.
2010. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nincs, hogy csak kicsit szakad. Kizárt. Ha szakad, akkor szakad az egész. Nekem is volt ilyen, egyből éreztem, hogy rendesen dugok. Gumiban dugni ugyanis olyan, mint zokniban lábat mosni.
2010. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Csak mert a pasimmal mikor legutoljára csináltuk, óvszerrel csináltuk, csak parázós vagyok, és attól féltem, úgy szakadt ki, hogy nem vettük észre. :$

2010. szept. 16. 20:09
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha kiszakadt volna, és esetleg úgy megy el, akkor kifolyik a hüvelyemből is? Tehát szétfolyik mindenfelé?
2010. szept. 16. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
ha kiszakad akkor csopog belole a sperma.Azért nem árt ellenorizni az aktus végén hogy benne maradt-e a "cucc":-))
2010. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 25 éves élettársammal nem használunk gumit. Én gumi nélkül szeretem.


A barátnőm 19 éves, sajnos gumit kell használni, nem szed semmit. Ha vele vagyok akkor se a gumiba megyek el. Gumiba elmenni szerintem nagyon gáz. Akkor is inkább lerántom a gumit az utolsó pillanatban és akkor mehet a szájába. Szerencsére ő is inkább így szereti.

2010. szept. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!