Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hát ép egy órája végeztünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr. M kérdése:

Hát ép egy órája végeztünk a szexel és hát amikor megvizsgáltam a gumit teli töltöttem vízzel és volt rajta egy nagyon pici lyuk egy tűhegynyi a kérdés az lenne h ha a gumi kilyukad bármilyen méretű a lyuk ígyis úgyis veszélyes?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ahol a víz kimegy ott az ondó is... szal nem akarok vészmadárkodni de 72 órás.
2011. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
veszélyesnek mindig veszélyes de nem kell aggódnod.
2011. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most nem tudom eldönteni, hogy tényleg megtetted-e...


mivel valahogy nekem gusztusom nem sok van ahhoz, hogy feltöltsem utána vizzel..


amúgy miután leveszed, megcsomozod esetleg, akkor már azonnal észrevehető ha ereszt...


ha meg kijukadt, és peteérésed is van, peched van...


MIkor volt az utolsó menstruációd első napja?

2011. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én megtöltöttem vízzel nem kell ahoz gusztus.

Január 14.én volt az első napja amúgy. Ez mért fontos?

2011. febr. 4. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet a másik fél meg akar fogni és titokban kilyukasztja a gumikat tűvel...legközelebb te vedd a gumit, te is bontsd ki és te is tedd fel, ő a kezébe ne vegye!
2011. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor marad a 72 órási, gondolom minnél előbb annál jobb beszedni, de mégis mennyi a határidő?
2011. febr. 4. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:

hát 72 óra:D

de minél később veszed be, annál nagyobb a valószínűsége, hogy nem hat..

2011. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pont abba az idoszakban voltal amikor peteérésed volt, ez baj, de viszont az is hogy a 72 orás tabletta nem mindig jo, főleg ebben az időszakban nem, tapasztalatbol mondom én már megjártam, nekem az orvosom azt mondta hogy nem sokat használ már ekkor a 72orás, sok sikert
2011. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!