Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg olyan rossz a fiúknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan rossz a fiúknak óvszerben a szex?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem szedhetek fogamzásgátlót, (pedig nekem is jobb lenne úgy a szex), ezért kénytelen a barátom óvszert húzni. De nagyon zavarja, nehezen tud benne elélvezni, utálja. Tehát óvszerben nem élvezzük, én pedig trombozist kapnák a tablettától. Ilyenkor mi lehet a megoldás? Babát még nem szeretnénk semmiképpen.

2022. máj. 10. 16:57
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ja és: ti elhagynátok/megcsalnátok a barátnőtöket, ha ez történne vele?
2022. máj. 10. 16:58
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
...időben kihúzni, erre csak ennyit tudok mondani.
2022. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
3%
Igen én nem szeretem
2022. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Több fajta lehetőség van. Termékenységtudat és a hormonmentes spirál tökéletes ezek helyett. Van helyi hatású fogamzásgátló kúp, tabletta, gél, krém. Minden is. Szóval próbálkozzatok. A megszakításos módszert sose alkalmazzátok, ha nem vagytok még úgy, hogy egy gyereket fel tudnàtok nevelni, mert nagy a rizikó benne. Főleg, ha nem ügyes még benne a srác. Az előváladéktól is akár lehetsz terhes. Mi használtuk a megszakításos módszert, de mi be is tudtuk volna vállalni a babát, ha úgy van, csak még 1-2 évet akartunk várni.
2022. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy rossz, ez csak üres kifogás.
2022. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

Én is utálom az óvszert, semmire nem jó, ha az élvezeti részét nézzük.

Vigyázni kell, ennyi a titok, ne az elélvezés helye és pillanata legyen a fontos, az csak 20 sec.:-) az egészből.

Hanem ami előtte történik, az az igazi élmény és igen, egy pasi legyen annyira intelligens szexuálisan, hogy érzi, mikor kell kivenni, bőven előtte és valahogy valahova elélvez, tök mindegy hova, csak ne bent.

2022. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nőgyógyászhoz, és érdeklődj a lehetőségeitekről. Annyi féle módszer van már, biztos találtok valamit az óvszeren kívül.

De amúgy óvszerből is van 1000 féle. Nekünk a legjobban a Skyn Elite óvszer jött be, latexmentes, ultra vékony. Ez adta a legközelebbi érzést az óvszer nélküli szexhez.

Kifogásnak baromság, ha emiatt elhagyd, egy percig se bánd, mert annyit is ért a pasi.

2022. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

Minket nem zavar az óvszer nagyokat tudok abban is èlvezni...

Kérdezd a nőgyógyász a megfelelő módszerről.

2022. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Hormonmentes spirál.
2022. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én teljessen ki vagyok békülve az óvszerrel,nyilván nem adja teljessen vissza azt az érzést mint nélküle,de ha nincs más választás akkor el kell fogadni.
2022. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!