Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól nagyon erős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól nagyon erős vérzés?

Figyelt kérdés
A drovelis fogamzásgátlót szedem, a második levél vége felé járok, 5 aktív tabletta van vissza. Folyamatos pecsetelő vérzés eddig is volt. 2 napja voltam nőgyógyásznál aki azt mondta, hogy minden rendben van, meg is vizsgált, szerinte el fog múlni. A vizsgálat után már erősebben elkezdtem vérezni, majd másnap délután nagyon erős és darabos vérzésem lett, görcsöltem is, mintha menstruálnék de még nem tartok az inaktív tablettaknal és azóta is vérzek. Valakinek volt már ilyennel tapasztalata?

2022. máj. 26. 08:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!