Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevegye az eset utáni tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevegye az eset utáni tablettát a barátnőm, vagy ne?

Figyelt kérdés

Tegnap este történt az eset, hogy lefeküdtünk és én használtam is óvszert viszont elmentem benne úgy hogy rajtam volt az óvszer, viszont amikor kihúztam lecsúszott és benne maradt aztán a vége kilátszódott és gyorsan kivettem belőle. Aztán bepánikoltunk, hogy mivan ha jutott egy kis sperma be, közte vagy a tövéről, ezért ma felkereste a nőgyógyászát és kiváltott egy doboz esemény utáni tablettát és nem tudjuk, hogy bevegye-e. Szerintetek?

Utánaolvastunk, hogy ez egy elég erős hormontartalmú készítmény (kb. 10x annyi hormont tartalmaz mint egy sima fogamzásgátló tabletta) és hogy sok mellékhatása is lehet, felboríthatja a ciklusát és csak legutolsó esetben vegye be.

Biztonság kedvéért bevegye?



2022. jún. 3. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat titeket akkor vegye be inkább, de ezt a barátnődnek kéne eldöntenie
2022. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bevenném, ha biztosan nem akarnék gyereket (még).
2022. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
nem ajánlom használatát, a leírtak alapján nagyon pici a terhesség esélye. Ezek a termékek pusztítóan hatnak, csak biztos esetben ajánlott alkalmazásuk.
2022. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos egyszer kellett élnem a gyógyszerrel, mert bennem maradt a gumi. Tartottam a sok mellékhatástól, de szerencsére minden rendben volt utána, a ciklusomra sem hatott ki.
2022. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Vegye be mindenképp, meg sem fogja érezni. Nekem meg sem jött tőle csak akkor amikor esedékes volt
2022. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha a nőgyógyász, orvos felírta, javasolta akkor itt kérdezed ismeretlenektől hogy bevegye-e?

Jobban megbízol az itteni válaszolókban mint egy szakorvosban?

2022. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha a vége kilógott, akkor nem juthatott bele sperma. Én nem venném be, de ez az ő döntése.
2022. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti bevenném, be is vettem annó.
2022. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!