Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az "eset" után 65 órával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az "eset" után 65 órával vettem be az eseményutánit az baj?

Figyelt kérdés

Pénteken lefeküdtünk a barátommal de sajnos kiszakadt, másnap úgy voltam vele hogy hétfőn úgyis lesz eseményutáni ezèrt akkor gumi nélkül csináltuk. A menstruációmnak 2 hét múlva kène megjönnie , tehát pont peteérési időszakban vagyok.:/

Előre is köszi a válaszokat!



2014. nov. 10. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:

72-be még belefér.

"úgy voltam vele hogy hétfőn úgyis lesz eseményutáni ezèrt akkor gumi nélkül csináltuk"

:D:D:D

2014. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor rendben, köszi!:)

Szerintem ez logikus volt :D

2014. nov. 10. 15:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom. Én ha be lennék parázva, hogy úristen kiszakadt, mi lesz hétfőig, lehet szexelni sem lett volna kedvem, nemhogy gumi nélkül uccuneki.
2014. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél később veszed be, annál kisebb a hatékonysága. Nem mindegy, hogy a balesettől számított 3 óra, vagy 71 óra telt el. Az, meg hogy még erre nyomtatok egyet gumi nélkül peteérés környékén... hát, nem volt egy jó ötlet. :/
2014. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát, a plusz rájátszást nem tartom jó ötletnek...


Ha a tabit 12 órán belül beveszed, akkor 80%-ban hatásos, utána ez valamivel csökken...


És a dupla actionnel dupláztátok a kockázatot...


Főleg peteérés környékén, ugyanis ha jól veszem ki a tájékoztatókból, akkor az ovulációt akadályozza meg. Ha ez már megtörtént a tabi bevétele előtt, akkor passzolom. Aminek találkoztam már a betegtájékoztatójával, az nem írta, hogy a beágyazódást is megakadályozná...

2014. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Ránéztem az Escapelle tájékoztatójára...


"Az Escapelle feltételezhetően az alábbiak szerint működik:

- meggátolja a petesejt kiszabadulását a petefészekből;

- meggátolja, hogy a spermiumok megtermékenyíthessék a már esetlegesen kiszabadult petesejtet."


Tehát ha közvetlenül ovuláció előtt voltatok együtt, és megtermékenyült a petesejt... és utána vetted be a tabit majdnem két nappal... hááát, én aggódnék.


#5 voltam.

2014. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hu, most már mégsem vagyok annyira nyugodt...hát akkor nem tudok màst, mint várni..köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 10. 16:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, azzal már nem segítesz. Annyira nem könnyű teherbe esni, kb. 20%, ha a pár jó időben van együtt. Meg azért nem 0 a tabi hatása sem.
2014. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2014. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi:)!
2014. dec. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!